Banner 980x90

Meklēšanas rezultāti

"Aerodium"

"Aerodium"

Sigulda, Rīgas – Vidzemes šoseja, 47. kilometrs, LV-2150
Komentāri
"Aerodium" ir pirmais vertikālais vēja tunelis Austrumeiropā, kurā vēja plūsma ir tik spēcīga, ka ļauj tajā iegulties un lidot bez spārnu palīdzības. Mainot ķermeņa stāvokli, aerodinamikas likumi ļauj pacelties debesīs, izpildīt visdažādākās kustības un sajust neticamas emocijas.
Siguldas Sporta un aktīvās atpūtas centrs

Siguldas Sporta un aktīvās atpūtas centrs

Puķu iela 4, Sigulda, LV-2150
Komentāri
Siguldas Sporta un aktīvās atpūtas centrs ir vienīgā distanču slēpošanas trase Austrumeiropā, zem kuras seguma 1,25 km garumā izbūvēta saldējošā sistēma, kas ļauj uzturēt sniega segumu un uzsākt slēpošanas sezonu ātrāk, kā arī nodrošina tās nepārtrauktu darbību mainīgos laikapstākļos. Vasarā trase izmantojama skrituļošanai, rollerslēpošanai, nūjošanai un skriešanai.
Bobsleja
un kamaniņu trase "Sigulda"

Bobsleja un kamaniņu trase "Sigulda"

Šveices iela 13, Sigulda, LV-2150
Komentāri
Bobsleja un kamaniņu trases "Sigulda" vēsture sākusi veidoties jau 19. gs. beigās, kad kņazs Kropotkins savas muižas teritorijā izbūvēja 900 m garu ledus ceļu ar vienu virāžu. Šī ledus trase bija pirmā kamaniņu trase visā Baltijā. 
Siguldas Gaisa trošu ceļš (vagoniņš)

Siguldas Gaisa trošu ceļš (vagoniņš)

Jāņa Poruka iela 14, Sigulda, LV-2150
Komentāri
Siguldas trošu ceļš atklāts 1969. gadā un ir vienīgais Baltijas valstīs. Būvēts, sadarbojoties Siguldas un Gruzijas pilsētas Čiatūras speciālistiem.
Gaujas nacionālais parks un Gūtmaņala

Gaujas nacionālais parks un Gūtmaņala

Turaidas iela 2a, Sigulda, LV-2150
Komentāri
Gaujas nacionālais parks ir Latvijas lielākais un vecākais nacionālais parks, kas dibināts 1973. gada 14. septembrī. Parks tika izveidots, lai aizsargātu tajā esošās dzīvnieku un augu sugas, kultūrvēsturiskos pieminekļus, reljefa formas un mežus, kā arī veicinātu tūrisma attīstību un saglabātu Gaujas senlejas dabisko ainavu. 
Siguldas Jaunā pils

Siguldas Jaunā pils

Pils iela 16, Sigulda, Siguldas novads, LV-2150
Komentāri
Siguldas Jaunā pils būvēta kā muižas īpašnieku Kropotkinu dzīvojamā māja laikā no 1878. līdz 1881. gadam kādas senākas mūra ēkas vietā. Pēc I Pasaules kara Jaunajā pilī sāka saimniekot Latvijas preses biedrība. Ēka kalpoja kā rakstnieku un žurnālistu atpūtas nams.
Krimuldas muiža un Krimuldas viduslaiku pilsdrupas

Krimuldas muiža un Krimuldas viduslaiku pilsdrupas

Mednieku iela 3, Sigulda, LV-2150
Komentāri
Firstu Līvenu dzīvojamā māja celta ap 1822. gadu klasicisma stilā. Muižas kompleksā apskatāma pārvaldnieka māja, ratnīca, laidars, Šveices māja u.c. Pašlaik muižā darbojas rehabilitācijas iestāde, kas piedāvā arī nakšņošanas iespējas.
Livonijas ordeņa Siguldas pils

Livonijas ordeņa Siguldas pils

Pils iela 18, Sigulda, LV-2150
Komentāri
Livonijas ordeņa Siguldas pils būvēta Zobenbrāļu ordeņa mestra Venno laikā 1207. gadā. Sākotnēji tā bijusi kastelas tipa cietoksnis, taču vēlāk pārbūvēta par konventa tipa celtni.
Turaidas muzejrezervāts

Turaidas muzejrezervāts

Turaidas iela 10, Sigulda LV-2150
Komentāri
Turaidas muzejrezervāts ir populārākais muzejs Latvijā un īpaši aizsargājamais kultūras piemineklis. Tas ietver Gaujas senielejas dziļo sāngravu dabiski veidotu zemesragu, ko senatnē apdzīvoja Gaujas lībieši.
Piedzīvojumu parks "Tarzāns"

Piedzīvojumu parks "Tarzāns"

Peldu iela 1, Sigulda, LV-2150
Komentāri
Piedzīvojumu parks "Tarzāns" ir Baltijā lielākais brīvdabas piedzīvojumu parks. Šeit ir pieejama rodeļu trase, šķēršļu trases kokos un Tiroliešu nobraucieni 1,5 km garumā, krēslu pacēlājs, katapulta, velokarti, kameršļūkšana un citas atrakcijas.

Rezultāti kartē