Banner 980x90

Termoss vai termokrūze?

Ļoti iespējams, ka katram no jums kādā virtuves plauktā ir atrodams termoss vai termokrūze, kas patiesībā ir lielisks palīgs ikdienas maltītes un dzērienu organizēšanā. Ir cilvēki, kuri izvēlas maltīti gatavot mājās un ņemt to līdzi ārpus mājas, kas lieliski ļauj baudīt gan to, kas jums vislabāk garšo, gan ietaupīt līdzekļus.

Termoss vai termokrūze nav tikai vēsās sezonas aksesuāri, jo gan dzērienus, gan ēdienu līdzi var ņemt visa gada garumā. Kā dodoties darba gaitās, tā arī pārgājienos pie dabas. Ko ņemt vērā, izvēloties termosu un termokrūzi, ja šāds pirkums jums vēl tikai ir priekšā? Izvēloties termosu vai termokrūzi, jāsaprot, kādam mērķim tā visbiežāk tiks lietota. Piemēram, termosā vēss dzēriens būs līdz 12 stundām, kvalitatīvs un labs termoss siltu ēdienu uzturēs līdz par 24 stundām.

Ja līdzpaņemto dzērienu vēlaties baudīt salīdzinoši īsā laika posmā, tad ieteicamā izvēle ir termokrūze vai ceļojumu krūze, kas ir ērta un parocīga, lai izdzertu dzērienu gan braucot auto, gan pastaigājoties parkā.

Termosa un termokrūzes izolācija

Izvēloties un iegādājoties termosu vai termokrūzi, katrs no jums vēlas, lai tā maksimāli ilgi spētu noturēt nepieciešamo ēdiena vai dzēriena temperatūru. Šis rādītājs vistiešākajā mērā ir saistīts ar izolācijas veidu. Piemēram, tā var būt mono jeb viena sieniņa, dubultsiena, dubultsiena ar vakuuma izolāciju, dubultsienu putu izolācija un stikla kolba. Kā neapjukt plašajā izlolācijas veidu klāstā un atrast to, kas kalpos vislabāk?

Diemžēl termosus ar dubultsienu izolāciju cilvēki izvēlas arvien retāk, jo bez vakuuma izolācijas starp termosa sieniņām paliek gaiss, pa kuru tas novadās, un līdz ar to daudz grūtāk ir uzturēt vienmērīgu temperatūru, lai ēdiens vai dzēriens arī pēc daudzām stundām būtu jums vēlamajā temperatūrā.

Starp termosa sieniņām ir vakuums, kas nodrošina to, ka gaiss nepārvada no termosa sieniņām temperatūru, līdz ar to ēdienam vai dzērienam piemērota temperatūra saglabājas maksimāli ilgu laiku.

Ja vēlaties investēt labā un kvalitatīvā termosā vai termokrūzē, kas kalpos ilgāku laiku, tad primāri neskatieties uz cenu, bet gan uz zīmolu, atsauksmēm un aprakstu. Ne velti pēdējā laikā pircēji visbiežāk izvēlas termosus ar vakuuma izolāciju, kas arī ir augstākajā un kvalitatīvākajā cenu grupā.

Protams, termoss ir pirkums ilgākam laikam, bet, kā jau visas lietas, arī termoss vai termokrūze kādā brīdi var beigt kalpot. Un pirmais rādītājs, kad būtu ieteicams mainīt termosu vai termokrūzi, ir tas, ja jūs neapmierina temperatūra, kādā ir dzēriens vai ēdiens vismaz pēc divām stundām.

Ne mazāk svarīgi – dizains

Termosu un termokrūžu dizains ir gluži kā mākslas darbu galerija, kurā katram ir iespēja nolūkot to, kas vislabāk patīk un uzrunā, kā arī iespējams pat pieskaņot apģērbam vai kādiem citiem aksesuāriem. Termokrūze bieži vien ir tas, ko jūs pirmo paņemat, kad dodaties no rīta ārā no mājām, tādēļ izvēlieties tādu termokrūzi, kas katrā malkošanas reizē jums liks pasmaidīt.

Regulāri kopjot un tīrot, termoss vai termokrūze jums kalpos ilgu laiku, tādējādi atvieglojot jūsu ikdienu vai kādus garākus ceļojumus vai pārgājienus.

Gan priekšmetus pārgājieniem un dažādiem piedzīvojumiem pie dabas, gan traukus, termokrūzes un termosus varat par patīkamām cenām iegādāties e- veikalā 220.lv, kas nodrošina plašu klāstu, kvalitāti un zināmākos zīmolus, lai ikviens pircējs būtu apmierināts ar savu pirkumu un lietotu to ar prieku.

Dalies ar šo rakstu

Uz sarakstu