Jaunums – tiešsaistes Basketbola Platforma NextGenBaller

Latvijā radīta pirmā tiešsaistes basketbola platforma NextGenBaller, kas piedāvā attālinātos basketbola treniņus jebkuram interesentam gan Latvijā, gan visā pasaulē.
NextGenBaller mērķis – izveidot jēgpilnas attālināto treniņu programmas, kas palīdzēs jebkuram interesentam kļūt par labāku basketbolistu.
 
Nosaukums sevī iekļauj jēdzienu "nākamās paaudzes basketbolists". Kāds tad tas ir? NextGenBaller komanda ir pārliecināta, ka nākotnes basketbolists ir: 
apveltīts ar universālām basketbola tehnikas prasmēm,
fiziski attīstīts, gatavs investēt savu laiku ķermeņa nostiprināšanā,
pareizi atpūšas un atjaunojas,
mentāli, psiholoģiski sagatavots,
ikdienā pievērš lielu uzmanību pareizam uzturam,
analizē savu darbību, veic uzlabojumus,
nepārtraukti izglītojas.
 
NextGenBaller plāno piedāvāt saturu visās šajās sfērās, lai kļūtu par pilnvērtīgu tiešsaistes resursu gan jauniem, gan esošiem basketbolistiem neatkarīgi no līmeņa un vecuma.
 
Mājaslapā jau ir pieejama pirmā basketbola tehnikas programma – bumbas kontroles 1. līmenis. NGB komanda arī aktīvi darbojas sociālos tīklos – Instagram, Facebook, YouTube un citos.
 
NextGenBaller radījuši Salaspils sporta skolas basketbola treneris Valdis Razumovskis un basketbolista tēvs Aigars Armanovs. Komandai ir pievienojušies arī fizioterapeite un fiziskās sagatavotības trenere Sintija Priede, kā arī latviešu izcelsmes basketbola treneris Dānijā Uģis Promolds.

Dalies ar šo rakstu

Uz sarakstu