Vietējās ziņas

 • Sudraba auskari ar mirdzošiem Swarovski kristāliem

  Nela Gems ir pašmāju zīmols, kas rada burvīgus sudraba auskarus ar mirdzošiem un skaistiem Swarovski kristāliem dažādās krāsās un izmēros jebkuras sievietes gaumei. 

 • Aktualitātes kravu pārvadājumu nozarē 2021. gada sākumā

  Pēdējā laikā ievērojamas pārmaiņas gan uzņēmējiem, gan kravu pārvadātājiem ir nākušas līdz ar jaunā gada sākšanos, kad Lielbritānija oficiāli turpmāk nav daļa no Eiropas Savienības. Ko tas nozīmē uzņēmējam, kurš regulāri veic pārvadājumus no, uz vai tranzītā caur Lielbritāniju? SIA Vervo mājaslapā ir atrodami dažādi risinājumi, soli pa solim, lai atvieglotu muitas procedūras un turpinātu nodrošināt vienmērīgu un ātru satiksmes plūsmu. SIA Vervo loģistikas speciālisti ir zinoši un ar savām zināšanām labprāt dalās, sniedzot bezmaksas konsultācijas jaunajiem un pastāvīgajiem klientiem.

 • Autovadītāj, neriskē – telefona zvans pagaidīs!

  Cilvēkiem ir dīvaina tieksme darīt to, kas, kā viņi zina, var radīt nepatīkamas sekas un pat nogalināt – dažādās atkarības ir tam labs pierādījums. Arī ieradums lietot mobilo tālruni pie stūres var izraisīt letālas sekas. 

 • Monitoru attīstība: no televizoriem līdz šķidro kristālu displejiem

  Ne tik senā pagātnē daudziem no mums mājās atradās "kārtīgs" datora monitors – tā sauktais CRT (no angļu val. cathode ray tube, kas nozīmē "kineskops" – elektronstaru lampas veids) monitors, kas biezumā sasniedza pat 30 centimetrus un aizņēma pamatīgu daļu no darba galda. Mūsdienās lielākā daļa monitoru ir ārkārtīgi plāni un viegli, bet tajos laikos CRT monitori bija augstākais izgudrotāju sasniegums. Kā mēs esam nonākuši līdz mūsdienu plānajiem datoru ekrāniem un ko pasaule lietoja pirms CRT monitoriem, skaidro informāciju tehnoloģiju uzņēmums "Capital".   

 • Jaunums – tiešsaistes Basketbola Platforma NextGenBaller

  Latvijā radīta pirmā tiešsaistes basketbola platforma NextGenBaller, kas piedāvā attālinātos basketbola treniņus jebkuram interesentam gan Latvijā, gan visā pasaulē.

 • Ar mierīgu sirdi uz ceļa – kas nepieciešams drošam autobraucienam

  Tuvojoties pavasarim daudzi no mums arvien vairāk dodas izbraucienos ar automobili. Ne tikai pirms šādiem izbraucieniem, bet arī ikdienā, vienmēr vērts pārliecināties, ka automobilis ir atbilstošā tehniskā stāvoklī un ka līdzi ir visi nepieciešamie dokumenti. Kā sagatavoties braucieniem, stāsta apdrošināšanas portāls manapolise.lv.

 • Dāvanas sievietēm, kas paliks atmiņā

  Balstoties uz to, kādām emocijām ir jāsniedz sajūtu dāvanai, esam sagatavojuši vairākas lieliskas dāvanu idejas sievietei, kas viņai noteikti paliks atmiņā.

 • Tulkojumu veidu daudzveidība – kādu izvēlēties?

  Tāpat kā visam šajā pasaulē arī tulkojumiem ir sava klasifikācija. 

 • Atsperu matrači – no pamata līdz pildījumam

  Daudzi atzīst, ka viņu ikdienas mīļākais brīdis ir vakars, kad pēc garas darba dienas var iegulties gultā un atpūsties. Šādai pilnvērtīgai atpūtai ir nepieciešams kvalitatīvs pamats jeb matracis. Lai arī pirmie matrači zināmi jau kopš aizvēsturiskiem laikiem, matrači mūsdienu izpratnē aizsākās no vienkāršākās un tradicionālākās atsperu gultasvietas. Savukārt šobrīd veikali piedāvā plašu matraču klāstu no dažādiem materiāliem un pildījumiem. Lai izprastu matraču ēras aizsākumus, nelielu ieskatu atsperu matraču vēsturē un materiālos sniedz veikals E-matraci.lv.

 • Laba cena satiek komfortu – tas ir matracis no Erti.lv

  Jauna matrača iegādi parasti neveicam biežāk par reizi dažos gados. Kad ir pienācis laiks izvēlēties savu jauno matraci, svarīgi pievērst uzmanību tam, kādas ir matrača lietotāja vēlmes un iespējas.