Vietējās ziņas

 • Lieliska atpūta viesu namā "Zvīguļi"

  Publicitātes foto

  Viesu nams "Zvīguļi" atrodas 100 metru attālumā no A2 šosejas, 6 minūšu brauciena attālumā no Siguldas un 20 minūšu brauciena attālumā no Rīgas.

 • Sporta pulkstenis vīriešiem – ko un kā izvēlēties?

  Foto: 1a.lv

  Nav daudz aksesuāru, kas popularitātes un lietošanas biežuma ziņā varētu mēroties ar pulksteņiem. Pulkstenis ir ne tikai skaists, bet arī ārkārtīgi praktisks un funkcionāls rīks. Pat viedtālruņu gadsimtā, kad pareizu laiku var uzzināt savā daudzfunkcionālajā ierīcē, pulksteņi savu popularitāti nav zaudējuši, bet, gluži otrādi, ieguvuši savai eksistencei jaunu dimensiju – sporta pulksteņi piešķir pavisam jaunu nozīmi vārdam "pulkstenis". Ar ko tie ir īpaši un kā izvēlēties savu? Lasi tālāk!

 • Ko līgava slēpj zem kāzu kleitas?

  Foto: LINDA LAUVA, Līgavām.lv

  Kāzu diena ir notikums, kuru katrs pāris iedomājas, cik vien perfektu iespējams, cenšoties izplānot pat vissīkākās detaļas. Vai vēlies, lai kāzu dienā iekšējās sajūtas saskan ar skaisto pasaku visapkārt? Par svinībām, viesiem un ārējo izskatu visbiežāk ir padomāts, bet kas notiek svinību aizkulisēs? Arī pareizajai mežģīnei zem kleitas ir jābūt savā vietā. Lasi šo rakstu, lai uzzinātu, kāda apakšveļa būs piemērota kāzām, lai justos lieliski gan ceremonijas laikā, gan arī pārsteigtu viens otru kāzu naktī!

 • Zvaigžņu skaits viesnīcai – kā tās tiek piešķirtas?

  Foto: Pixabay.com / PatternPictures

  Dodoties ceļojumos vai atpūtas braucienos, nereti nakšņošanas vietai ir tikpat būtiska nozīme kā maršrutam un plānotajai programmai. Pētot piedāvājumus, var redzēt, ka katra viesnīca ir novērtēta ar noteiktu skaitu zvaigžņu. Kā tās tiek piešķirtas un kas nosaka viesnīcas kvalitāti? Par kvalitātes izvērtējumu, zvaigžņu piešķiršanu, viesnīcas "Baltvilla" atbilstību šiem kritērijiem un daudz ko citu lasiet raksta turpinājumā!

 • Lauksaimnieks Labai Veselībai!

  Foto: Pixabay.com

  Bioloģiski audzēti produkti no vietējiem zemniekiem un lauksaimniekiem.

 • Kā fitnesa klubs apvienojams ar veselīgu uzturu?

  Foto: Shutterstock.com

  Pienākot aukstajam laikam, ir nopietni jāsāk domāt par sava ķermeņa uzturēšanu - samazinās gan vitamīnu daudzums organismā, gan iespējas kārtīgi izkustēties. Šajā laikā treniņiem piemērotus apstākļus daudziem dod fitnesa klubs, jo sportot ārā ziemas apstākļos ir sarežģīti. Kā ar uzturu? Bez veselīgas ēdienu izvēles treniņi vien Tavu ķermeni nespēcinās. Lasi tālāk un uzzini, kā uzlabot savus ēšanas paradumus, lietderīgi izmantojot arī rudenī pieejamās dabas veltes!

 • Telts noma sporta spēlēm

  Foto: bigstockphoto.com

  Nav labāka laika uzņēmumu sporta spēļu organizēšanai kā vasaras vidus! Tas ir īstais brīdis kopā ar kolēģiem un sadarbības partneriem piecelties no darba galda un doties dabā izkustēties.

 • Ieskaties – siltumnīcas un dārza piederumi iepirkšanās portālā Precesdarbam.lv

  Foto: Precesdarbam.lv

  Paša izaudzēti dārzeņi vai zaļumi vienmēr garšos labāk. Rosīšanās dārzā un vērošana, kā dienu no dienas stāds attīstās un briedina augļus, nes prieku un gandarījumu. Tādēļ, neskatoties uz veikalu pārpilnību, cilvēki arvien vēl izvēlas izaudzēt ko paši. Precesdarbam.lv piedāvā iegādāties visu nepieciešamo dārza darbiem, tostarp siltumnīcas. 

 • Profesionāla ārstnieciskā pēdu aprūpe Siguldā

  Publicitātes foto

  Jau piekto gadu sertificēts podologs Laila Rudzīte praktizē Siguldas slimnīcā – "IB Klīnika". Savā privātpraksē L. Rudzīte rūpējas par pacientu pēdu veselību, risinot ielaistas un sasāpējušas problēmas, kā arī sniedzot profilaktiskus pakalpojumus, tādējādi uzlabojot cilvēku dzīves kvalitāti. Kas šī ir par profesiju un ar ko jārēķinās, dodoties vizītē pie šāda speciālista?

 • Putekļu sūcēji – palīgs Tavās ikdienas gaitās

  Foto: Xnet.lv

  Vai vari iedomāties savu dzīvi bez putekļu sūcēja? Atbilde uz šo jautājumu visticamāk ir "Nē". Ja vēlies iegādāties jaunu putekļu sūcēju, iepazīsties ar šajā rakstā esošo informāciju un noskaidro, kādi putekļu sūcēji ir Tavām vajadzībām vispiemērotākie!