Vietējās ziņas

 • Kvalificētākais dermatologs Siguldā – prof. Jāņa Ķīša klīnikas izbraukuma konsultācijas

  Publicitātes foto

  Ikdienā maz domājam par ādas nozīmi veselības nodrošināšanā. Āda ir mūsu ķermeņa lielākais orgāns, kas veic dzīvībai vitāli svarīgas funkcijas, pasargājot cilvēku no ārējās vides nelabvēlīgās ietekmes un traumām, kā arī atspoguļo iekšējo orgānu veselības stāvokli. 

 • Logunams.lv – PVC logi, pieredze un pieeja

  Publicitātes foto

  Ja jūsu mājās, birojā vai vasarnīcā pienācis laiks mainīt logus, tad Logunams.lv piedāvātie pakalpojumi ir tieši tas, kas vajadzīgs. Šī firma piedāvā ne tikai plašu plastmasas logu klāstu, bet arī nodrošina lielisku servisu un individuālu pieeju katram klientam. Teju 20 gadu pieredze un stabili kvalitātes standarti ierindo Logunams.lv starp vadošiem PVC logu tirdzniecības un montāžas speciālistiem. 

 • Koša durvju krāsa 5 radošām un oriģinālām idejām

  Foto: Shutterstock.com

  Lai ierasti brūnā durvju krāsa kļūst par pagātni! Mūsdienās krāsa kokam nopērkama daudzos toņos, tāpēc arī jums ir laiks atsvaidzināt mājokļa interjeru ar pāris košiem otas triepieniem. Iedvesmojieties, aplūkojot Sadolin idejas un ieteikumus!

 • 5 aizraujoši fakti no dokumentu tulkošanas pasaules

  Foto: Stocksnap.io / Châu Thông Phan

  Cilvēkiem, kuriem ar tulkošanu gadījies saskarties vien uz produktu iepakojumiem, varētu šķist, ka ir sausa, normēta un garlaicīga joma. Taču tā nebūt nav! Dažādu tekstu tulkošana un dokumentu tulkošana ir ne tikai svarīga nozare, bet arī visai aizraujoša un ar savu vēsturi! Lasiet tālāk un uzziniet dažus faktus par tulkošanu, kā arī – kur vērsties, ja nepieciešami tulkošanas pakalpojumi.

 • Dabas draugu sabiedrotais – vecās sadzīves tehnikas bezmaksas izvešana

  Foto: Shutterstock.com

  Mūsdienās tehnoloģiju attīstība noris arvien straujāk. Veco telefona modeli nomaina nākamās paaudzes telefons, veco televizoru – jauna, uzlabota versija. Gan elektropreču ražošana, gan to bezatbildīga izmešana atstāj sekas uz vidi. Laimīgā kārtā, tam ir risinājums – vecās sadzīves tehnikas bezmaksas izvešana. Turpini lasīt un uzzini, kā atbrīvoties no nevajadzīgās tehnikas dabai draudzīgi!

 • Skursteņslauķis – laimes nesējs ikvienā mājā!

  Foto: Shutterstcok.com

  Par skursteņslauķiem var atrast ne vienu vien latviešu tautas ticējumu, un tajos visos apgalvots, ka šī amata meistars nes laimi. Un patiesībā jau šī laime nemaz nav tik abstrakta, jo tīrs dūmvads ir ārkārtīgi svarīgs ugunsdrošības elements, savukārt rūpes par ugunsdrošību ir rūpes par to, lai virs galvas būtu jumts. Tātad ir svarīgi skursteņslauķi ne tikai satikt, bet arī aicināt savā namā! Bet kad ir vispiemērotākais laiks? Kā zināt, vai pienācis laiks skursteņa tīrīšanai? Un vai dūmeni var iztīrīt saimnieks pats? Atbildes uz šiem jautājumiem meklējiet tālāk rakstā!

 • Profesionālais peintbols telpās un ārpus tām – kā tas atšķiras no amatieru spēlēm?

  Foto: Pixabay.com

  Dažādi peintbola āra parki, kā arī peintbols telpās Latvijā ir pieejams jau vairāk nekā 10 gadus, tāpēc var droši teikt, ka ļoti daudzi aktīvās atpūtas entuziasti ir vismaz reizi dzīvē izmēģinājuši šo spēli. Tie, kurus šī spēle ir patiešām aizrāvusi ar to nodarbojas gluži kā ar sporta veidu, tādēļ nav brīnums, ka pie mums ir arī pietiekami daudz cilvēku, kas var apgalvot, ka ar šo aktīvo spēli nodarbojas profesionālā līmenī.

 • SIA "LĪRIKERA-M" – profesionāla attieksme meža apsaimniekošanas un izstrādes jomā

  Foto: Lirikera-m.lv

  SIA "LĪRIKERA-M" darbojas visā Latvijā kopš 2015. gada, uzņēmums ir dibināts ar mērķi profesionāli attīstīt un stiprināt ilgspējīgu meža apsaimniekošanu mūsu valsts teritorijā. Mūsu darbība ir vērsta uz nepārtrauktu attīstību, pilnveidošanos un klientu apmierinātības palielināšanu, kā arī zinošu un motivētu darbinieku piesaisti.

 • Lieliska atpūta viesu namā "Zvīguļi"

  Publicitātes foto

  Viesu nams "Zvīguļi" atrodas 100 metru attālumā no A2 šosejas, 6 minūšu brauciena attālumā no Siguldas un 20 minūšu brauciena attālumā no Rīgas.

 • Sporta pulkstenis vīriešiem – ko un kā izvēlēties?

  Foto: 1a.lv

  Nav daudz aksesuāru, kas popularitātes un lietošanas biežuma ziņā varētu mēroties ar pulksteņiem. Pulkstenis ir ne tikai skaists, bet arī ārkārtīgi praktisks un funkcionāls rīks. Pat viedtālruņu gadsimtā, kad pareizu laiku var uzzināt savā daudzfunkcionālajā ierīcē, pulksteņi savu popularitāti nav zaudējuši, bet, gluži otrādi, ieguvuši savai eksistencei jaunu dimensiju – sporta pulksteņi piešķir pavisam jaunu nozīmi vārdam "pulkstenis". Ar ko tie ir īpaši un kā izvēlēties savu? Lasi tālāk!