Banner 980x90

Meklēšanas rezultāti

Allažu dabas takas

Allažu dabas takas

Allažu pagasts, Siguldas novads, LV-2154
Komentāri
Allažu dabas takās maršruti gida pavadībā piemēroti dažādām apmeklētāju grupām. Tie caurvij "Natura 2000" teritorijas, kompleksos dabas liegumus - Mežmuižas avotus (26 ha), Ezernieku karsta kritenes (60 ha) un dabas liegumu Mazie Kangari (340 ha). Tūrisma objekti atrodas uz privātīpašnieku zemēm.
Allažu luterāņu baznīca

Allažu luterāņu baznīca

Stīveri, Allažu pagasts, Siguldas novads, LV-2154
Komentāri
Allažu Evaņģēliski luteriskā baznīca būvēta 1926.gadā pēc arhitekta Paula Kundziņa projekta un ir Valsts nozīmes arhitektūras piemineklis. 
Daudas ūdenskritums

Daudas ūdenskritums

Nurmižu ceļa kreisā puse, Siguldas pagasts, Siguldas novads, LV-2150
Komentāri
Daudas ūdenskritums atrodas uz ziemeļaustrumiem no Siguldas Daudas upes gultnē. Tas pēc augstuma kvalificējas kā trešais lielākais ūdenskritums Latvijā; tā augstums - 2,4 metri, platums - 1,5 līdz 2,5 metri.
Mores kauju muzejs 

Mores kauju muzejs 

"Kalna Kaņēni", Mores pagasts, Siguldas novads, LV-2170
Komentāri
Mores kauju muzejs ir izveidots kā kultūrvēstures, izglītības un tūrisma objekts vietā, kur II Pasaules kara laikā notika sīvas cīņas starp latviešu leģionāriem un padomju armijas karavīriem.
Safari parks "More"

Safari parks "More"

"Saulstari-1" ZS, "Saulstari", Mores pagasts, Siguldas novads, LV-2170
Komentāri
Safari parks "More" ir savvaļas dzīvnieku dārzs, kur 170 ha lielā teritorijā tiek audzēti staltbrieži, dambrieži un baltie staltbrieži, pavisam kopā aptuveni 300 dzīvnieki.

Rezultāti kartē