Sudraba auskari ar mirdzošiem Swarovski kristāliem 

Nela Gems ir pašmāju zīmols, kas rada burvīgus sudraba auskarus ar mirdzošiem un skaistiem Swarovski kristāliem dažādās krāsās un izmēros jebkuras sievietes gaumei. 

Auskari ir rotas, kam vienmēr atradīsies vieta vēl un vēl. Īpaši, ja šie auskari ir ar mirdzošajiem Swarovski kristāliem no pašmāju zīmola Nela Gems.  Šajā auskaru piedāvājumā iespējams atrast gan vienkāršākus un minimālākus auskarus, gan arī greznus un košus auskarus. Nela Gems sudraba auskari skaisti papildina sievietes tēlu gan ikdienā, gan arī īpašos pasākumos un svētkos. Šajā rakstā uzzini vairāk par to, kādus auskarus iespējams atrast Nela Gems rotaslietu piedāvājumā.

Skaisti auskari svētkos 


Zīmola Nela Gems auskari ir piemēroti dažādiem svētkiem, ballēm, kāzām un izlaidumiem – ar dažādu veidu un izmēru kristāliem. Piedāvājumā ir grezni un krāšņi auskari, kas neļaus sievietei palikt nepamanītai.

Auskari ar nosaukumu Grezni auskari ir klasiska izvēle, kas sievietei ļauj sajusties skaistai un elegantai. Līdzīga versija ir arī Auskari ar kristāliem, kas jebkurai sievietei ļaus sajusties kā karalienei. Šo auskaru pamatā ir 8mm liels Swarovski kristāls pēc izvēlētās krāsas. Taču par īpaši grezniem šos auskarus padara 13 mazi kristāli, kas rotājas ap centrālo Swarovski kristālu.

Protams, nevar aizmirst par pērlēm – tās ir piemērotas īstai karalienei. Nela Gems Klasiskie pērļu auskari ātri vien ir kļuvis par favorītu no Nela Gems rotaslietu kolekcijas. Auskari ir no Swarovski pērlēm un tie ir pieejami vairāk nekā 20 dažādās nokrāsās, lai katrai sievietei būtu atrodami savi īstie auskari.

Šie ir vien daži piemēri, jo Nela Gems rotu kolekcija regulāri tiek papildināta ar jauniem dizainiem.
 
Mirdzums, kas piemērots arī ikdienai 

Reizēm vispatīkamāk ir sapucēties ikdienā – kad nekas svarīgs nav ieplānots. Tas var būt kā laiks, kad izplānot kādu svinīgu apģērbu komplektu, spēlēties ar grimu un izmēģinā rotaslietas. Arī ikdienā ir patīkami justies spožai un skaistai.

Vispiemērotākā izvēle ikdienā ir Nela Gems Nagliņauskari ar apaļu 8mm Swarovski kristālu. Tas ir neliels, taču skaists aksesuārs, kas papildinās sievietes koptēlu. Viegli un ērti nagliņauskari ir klasika, kas vienmēr ir modē – tie piestāv pie jebkura apģērba, vien jāsaskaņo krāsas. 

Modernāka versija ir Nagliņauskari ar aplīti. Tas ir jau iepriekš minētais 8mm Swarovski kristāls, taču ar apsudrabotu vai apzeltītu tērauda riņķīti.  

Dāvanu karte – iespēja sievietei izvēlēties pašai
Nela Gems rotaslietas ir brīnišķīga dāvana ne vien sev, bet arī kādai citai sievietei svētkos. Rotaslietu zīmola Nela Gems auskari ar Swarovski kristāliem ir lieliska vārda un dzimšanas dienas dāvana, kas iepriecinātu katru sievieti svētkos. 

Visērtāk ir to uzdāvināt ar Nela Gems dāvanu karti. Jebkura dieviete būtu priecīga par tādu dāvanu, kas ļaus izvēlēties sev mīļāko auskaru pāri un arī kristālu pēc izvēles.
 

Dalies ar šo rakstu

Uz sarakstu