Kur iegādāties labas riepas ziemai?

Oktobra beigas un novembra sākums ir laiks, kad vairums atbildīgu autovadītāju veic riepu maiņu, lai būtu gatavi jebkuriem izaicinājumiem uz ceļa. Melnais ledus, slapjas lapas, pirmais sniegs – nekad nevar zināt, ar ko būs jātiek galā, tāpēc ir labi, ja ir uzticamas riepas, kas nodrošina gan teicamu vadāmību, gan efektīvu bremzēšanu. 

Ja arī jūs meklējat, kur iegādāties kvalitatīvas riepas ziemai par labu cenu, tad apmeklējiet interneta veikalu riepugaraza.lv vai kādu no “Riepu Garāžas” servisiem Rīgā. Tur jūsu izvēlei pieejams lielākais sortiments ne tikai ar ziemas, bet arī vasaras un vissezonas riepām, kā arī gaumīgiem lietajiem diskiem, ar kuriem papildināt sava auto izskatu.

Populārāko zīmolu ziemas riepas
Atpazīstams un gan klientu, gan auto ekspertu novērtēts zīmols – tas ir viens no būtiskiem aspektiem, kuru pircēji ņem vērā, izvēloties riepas savai automašīnai. Bieži vien pirms tam ir veikta izpēte, lasot riepu testus un speciālistu atsauksmes, tāpēc jau ir konkrēti ražotāji un riepu modeļi, uz kuriem klienti skatās.

“Riepu Garāžas” sortiments veidots, lai piedāvātu pircējiem uzticamas un pazīstamu zīmolu riepas dažādās cenu kategorijās – budžeta un vidējā cenu klasē, kā arī Premium segmentā. Preču klāstā atradīsiet Sailun, Altenzo, Bridgestone, Sunfull, Triangle, Lassa, Nokian, Hankook, Dunlop, Michelin, Pirelli, Continental un citu pazīstamu zīmolu riepas ziemai, kuras uzticami kalpos vairākas sezonas un nodrošinās teicamu saķeri ar ceļa segumu aukstā laikā, uz ledus un sniegā.

Visi ziemas riepu tipi plašā izvēlē
Ziemas apstākļu un braukšanas stilu atšķirības nosaka to, ka vienas ziemas riepas neder visiem. To ražotāji ir sapratuši jau sen, tāpēc piedāvā dažāda tipa ziemas riepas, no kurām katrs autovadītājs var izvēlēties savām vajadzībām piemērotākās. “Riepu Garāžas” sortimentā atradīsiet gan mūsu klimatā tiek iecienītās Skandināvijas tipa riepas, gan Eiropas ziemas riepas, kuru popularitāte pēdējos gados arī pieaugusi, kā arī ziemas riepas ar radzēm. Kā izvēlēties piemērotāko riepu tipu?

Skandināvijas jeb mīkstās gumijas (frikcijas) ziemas riepas ir teicamas bargos ziemas apstākļos, kad ir gan ledus, gan sniegs un gaisa temperatūra stabili ir mīnusos. Šīs riepas nodrošinās labu saķeri un veiktspēju arī tur, kur ceļi nav pienācīgi iztīrīti. Mīkstais gumijas sastāvs un pielāgotais protektors palīdz tām manevrēt un veikt pagriezienus uz slidena ceļa. Joprojām šis riepu veids Latvijas ziemas apstākļos ir vispieprasītākais.

Eiropas ziemas riepas ir ar cietāku gumijas sastāvu nekā frikcijas tipa riepām, tāpēc tām ir labāka veiktspēja un stabilitāte pie lielāka braukšanas ātruma, kā arī teicama saķere ar slapju un sausu ceļa segumu, kā arī slapja sniega gadījumā. Šīs riepas iecienītas daudzās Eiropas valstīs, kur ziema ir mērena un tikai pa retam piemeklē lielāki mīnusi vai intensīvi nokrišņi. Vai šādas riepas piemērotas Latvijai? Ņemot vērā, ka arvien biežāk arī pie mums ir ziemas, kad kārtīgu sniegu un salu īsti nepiedzīvojam, šādu riepu popularitāte pieaug. It īpaši to autovadītāju vidū, kuri ikdienā pārvietojas pa pilsētu un labi tīrītiem autoceļiem.

Riepas ar radzēm ieteicams izvēlēties tiem, kuriem ikdienā jāpārvietojas īpaši apgrūtinošos apstākļos – pa piesnigušiem, slikti tīrītiem ceļiem, lauku un reljefainiem apvidiem, kur vajadzīga papildu saķere. Bet jāatceras, ka uz asfalta šīs riepas ir skaļākas, kā arī palielina degvielas patēriņu. Riepas ar radzēm ir atļautas tikai no 1. oktobra līdz 1. maijam, bet daudzās Eiropas valstīs šo riepu lietošana ir ierobežota.

Gan jaunas, gan lietotas riepas
“Riepu Garāžas” interneta veikalā un visos riepu servisos var iegādāties ne tikai jaunas riepas ziemai, bet arī lietotas. Visas lietotās riepas ir pārbaudītas, ar protektoru virs minimālās normas, līdz ar to atzītas par kvalitatīvām un drošām ekspluatācijai. Ja nepieciešams ekonomisks risinājums auto aprīkošanai ar sezonai piemērotām riepām, tad ieskatieties lietoto riepu sadaļā. 

Lai izvēlētos savam auto piemērotākās ziemas riepas, interneta veikalā veiciet meklēšanu gan pēc izmēriem, gan sezonas un riepu stāvokļa. Pie katra modeļa arī norādīti citi būtiski parametri – slodzes un ātruma indekss, trokšņa līmenis, degvielas patēriņa klase un saķere uz slapja ceļa.

Pieejama arī riepu montāža un remonts
Izvēlētās riepas “Riepu Garāžas” interneta veikalā varat iegādāties sev ērtā laikā. Pirkums tiks nogādāts jebkurā vietā Latvijā ar kurjera starpniecību. Tāpat riepu iegāde iespējama arī uz vietas riepu servisos, kur zinoši konsultanti palīdzēs izdarīt īsto izvēli. Visos servisos pieejami arī riepu montāžas un remonta pakalpojumi, lai jūsu auto vienmēr būtu labā darba kārtībā un gatavs ziemas braukšanas apstākļiem.

 

Dalies ar šo rakstu

Uz sarakstu