Banner 980x90

Kafijas automāta izvēle atbilstoši kafijas veidam

Aromātiska un smaržīga kafija, ļoti iespējams, ir daudzu cilvēku ikdienas un īpaši jau rīta neatņemama sastāvdaļa. Jums nebūt nav jādodas ārpus mājas, lai dzertu gardu kafiju – jūs varat paša spēkiem šādu kafiju pagatavot mājās, ja jums ir kafijas automāts.

Ja esat kafijas cienītājs, tad noteikti jums ir konkrēts kafijas veids, ko katru dienu lietojat. Bet, kā izvēlēties savam iecienītākajam kafijas veidam atbilstošu kafijas automātu, lai mājas apstākļos sanāktu tikpat garda kafija kā kafejnīcā?

Pirms iegādāties kafijas automātu būtu svarīgi saprast, kādu kafiju jums ikdienā patīk baudīt visbiežāk, piemēram, melnu kafiju, cafe latte vai flat white kafiju. Jo tas ir viens no parametriem, kas noteiks, kādu kafijas automātu jums būtu labāk iegādāties.

Plašajā kafijas automātu klāstā var iegādāties kafijas automātus, kuriem būs nepieciešamas kafijas pupiņas, malta kafija, kapsulas vai  kafijas maisiņi. Piedāvājums ir plašs, un iespējas atrast īsto kafijas automātu ir katram kafijas draugam.

Kapsulu kafijas automāts 

Ja jums patīk un ir nepieciešams kafiju pagatavot maksimāli ātri, tad ieteicams būtu izvēlēties kapsulu kafijas automātu. Ar šādu automātu kafijas pagatavošanas procesu varēs apgūt ikviens. Jums ir jāieliek kafijas automāta kapsula, jānospiež viena poga, un pēc pāris sekundēm varat baudīt savu iecienīto un gardo kafiju. Ja izvēlēsieties savā ikdienā dzert kafiju ar pienu vai kādu kafijas veidu ar pienu, tad jums atliks tikai iegādāties piena putotāju un turpināt tikpat ērtā un ātrā veida pagatavot sev un saviem mājiniekiem ikrīta kafiju. Jāpiemin, ka kapsulu kafijas automāta apkope ir viegla, līdz ar to var teikt, ka šis kafijas automāts piestāv aizņemtiem cilvēkiem, kuri novērtē gardu kafiju.

Pupiņu kafijas automāts

Ar šāda veida kafijas automātu ir iespējams pagatavot visdažādākos kafijas dzērienus, kas paredz, ka ne tikai jūsu ģimene varēs baudīt kafijas dzērienus, bet ar kafijas dzērieniem varēsiet iepriecināt arī savus viesus. Šim kafijas automātam ir iebūvēta piena putotāja sistēma, un līdz ar to jums nav jādomā par atsevišķa putotāja iegādi. Šiem automātiem ir jāieplāno laiks, lai veiktu apkopi, kas nebūs tik viegla un ātra kā minētajiem kapsulu automātiem. Kā arī iesakām padomāt par kafijas uzglabāšanu hermētiskā traukā vai cieši aizvērtā pakā, jo kafijas pupiņas, saskaroties ar gaisu, var zaudēt gan labo garšu, gan aromātu. Pupiņu kafijas automāts ir īstā izvēle, ja jums patīk dažāda veida kafija, piemēram, no rīta dzert cafe latte, bet pēcpusdienā – cappuccino.

Kafijas automāti ar filtriem

Katram ir ne tikai sava gaume apģērba jomā, bet dažādās dzīves sfēras, kā arī kafijas izvēlē. Ir cilvēki, kuri priekšroku dod tieši kafijas automātam ar filtru. To lietošana un tīrīšana ir ātra – jums ir jāpiepilda ūdens piltuve ar ūdeni, jāievieto filtrs un filtrā jāieber malta kafija. Apmēram 10 minūšu laikā jums būs kanniņa ar kūpošu melnu kafiju.

Pēdējā laika modes akcents ir virtuvē iebūvēts kafijas automāts, par kura iegādi varat padomāt, ja plānojat iekārtot vai pārbūvēt virtuvi. Iespējams, ka vēl neesat izmēģinājuši kafijas spilventiņus, tad izmēģiniet arī tos, lai saprastu, cik daudz un dažādu iespēju ir kafijas draugiem!

Kafijas automātus un arī kafiju varat iegādāties e-veikalā 220.lv, kas nodrošina arī piegādi uz pakomātu vai līdz pat jūsu namdurvīm.

 

Dalies ar šo rakstu

Uz sarakstu