Siguldas Gaisa trošu ceļš (vagoniņš)

Siguldas trošu ceļš atklāts 1969. gadā un ir vienīgais Baltijas valstīs. Būvēts, sadarbojoties Siguldas un Gruzijas pilsētas Čiatūras speciālistiem.

Trases garums no vienas stacijas līdz otrai ir 1020 metri, augstums (vidusposmā virs Gaujas) ir 40-42 metri. No vagoniņa paveras izcila ainava uz Gaujas senleju, trim viduslaiku pilīm – Siguldu, Turaidu un Krimuldu, Bobsleja trasi un, protams, arī Gaujas tiltu. Vagoniņš kalpo par unikālu satiksmes līdzekli, tas kursē pēc noteikta grafika un vizina pasažierus pāri ielejai vidēji reizi pusstundā. Vasaras sezonā ekstrēmāku izjūtu cienītāji var pārbaudīt drosmi gumijlēkšanā un braucienā ar atrakciju “Zērglis”. Šobrīd Siguldas vagoniņš ir populārs tūrisma objekts, kas piesaista ceļotājus gan no Latvijas, gan visas pasaules, veicot pārbraucienus katru dienu.

Adrese: Jāņa Poruka iela 14, Sigulda, LV-2150
Tālrunis: +371 28383333
Mājaslapa: www.siguldaadventures.com, www.tourism.sigulda.lv
E-pasts: info@siguldaadventures.com
GPS koordinātes: 57.166955, 24.838307 (Gaisa trošu ceļš) 

Dalies ar šo rakstu

Uz sarakstu
Pilseta24.lv neatbild pievienotajiem lasītāju komentāriem, kā arī aicina portāla lasītājus, rakstot komentārus, ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz rasu naidu, iztikt bez rupjībām. Lūguma neievērošanas gadījumā Pilseta24.lv patur tiesības liegt komentēšanas iespēju. Komentāros publicējamā teksta garums ir ierobežots līdz 1000 zīmēm. Nereģistrētiem lietotājiem ir aizliegta HTML un hipersaišu publicēšana!
Komentāri (0)