Vietējās ziņas

 • Inčukalna pazemes gāzes krātuvē šogad aktīvās dabasgāzes krājumi ir par 1,5 TWh mazāki nekā pērn

  Rīga, 18.okt., LETA. Šogad dabasgāzes tirgus dalībnieki Inčukalna pazemes gāzes krātuvē iesūknējuši 10,8 teravatstundas (TWh) dabasgāzes, tādējādi 2018.gada iesūknēšanas sezonas noslēgumā aktīvās dabasgāzes krājumi tajā ir par 1,5 TWh mazāki nekā gadu iepriekš, aģentūru LETA informēja "Conexus Baltic Grid" Komunikācijas daļas vadītāja Dace Baltābola.

 • Garkalnes novadā gāzes uzpildes stacijas mājiņas ugunsgrēkā gājis bojā cilvēks

  Rīga, 16.okt., LETA. Šorīt Garkalnes novadā izcēlies ugunsgrēks kādas gāzes uzpildes stacijas mājiņā, laupot dzīvību vienam cilvēkam, aģentūru LETA informēja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Prevencijas un sabiedrības informēšanas nodaļas pārstāve Inta Palkavniece.

 • Esmilukafiju.lv iesaka: ko dāvināt kafijas vai tējas cienītājiem?

  Dāvanu saņemšana lielākajai daļai cilvēku sagādā prieku, taču, kā ir ar to pasniegšanu? Pirmkārt, jau piemērotas dāvanas atrašana it nemaz nav viegls uzdevums, izņemot, protams, gadījumus, kad iepriekš vienojies, ko saņēmējs vēlas, taču vairumā gadījumu pašam nākas izdomāt, kas otram cilvēkam varētu patikt un noderēt. 

 • Aizdevums bez ķīlas – 4 svarīgi jautājumi un atbildes uz tiem

  Foto: Shutterstock.com

  Tā kā šodien internets ir pilns ar visdažādākajiem aizdevumu veidiem un kreditoriem, ir ļoti viegli apjukt visā plašajā piedāvātajā klāstā. Skaidri zināms ir viens – nevienu nevilina kredīti, kuru iegūšanai papildus nepieciešams kaut ko ieķīlāt, jo tas rada nedrošības un diskomforta sajūtu pat visapzinīgākajiem kredīta ņēmējiem – aizdevēja "drošības spilvens" aizņēmējam zemapziņā rada iespaidu, ka kreditors viņam neuzticas, un kuram tad patīk šī sajūta! Šī iemesla dēļ tiek meklēti izdevīgākie aizdevumi bez ķīlas, kuru ir ne mazums – gluži kā potenciālos aizņēmējus interesējošie jautājumi. Kas ir aizdevums bez ķīlas? Kur aizņemties? Cik tas maksā? Atbildes uz šiem un vēl citiem jautājumiem atrodi raksta turpinājumā!

 • Siguldas trasē sākta ledus liešana

  Rīga, 5.okt., LETA. Bobsleja un kamaniņu trasē "Sigulda", kurā 2026.gadā, iespējams, sadarbībā ar Zviedrijas pilsētu Stokholmu, notiks renes sporta veidu olimpiskās spēles, sākta trases braucamās daļas saldēšana, ko veic augsti kvalificēti un pasaulē novērtēti Latvijas speciālisti, aģentūru LETA informēja Siguldas novada pašvaldības pārstāve Sindija Brikmane.

 • Par 36 000 eiro Siguldas poliklīnikas telpas piemēros ģimenes ārstu klīnikas vajadzībām

  Rīga, 5.okt., LETA. Siguldas poliklīnikas telpu pielāgošanai ģimenes ārstu klīnikas vajadzībām tiks novirzīti 36 224 eiro, lēmuši Siguldas novada domes deputāti.

 • Allažu pamatskolas direktores amatā apstiprināta Aina Keplere

  Rīga, 5.okt., LETA. Siguldas novada domes deputāti vienbalsīgi par Allažu pamatskolas jauno direktori apstiprinājuši Ainu Kepleri.

 • Sigulda iegūst Latvijā mīlētākās pilsētas titulu

  Rīga, 4.okt., LETA. Sigulda, kas vairākus gadus pēc kārtas ieņēmusi līdera pozīcijas Latvijā mīlētāko pilsētu topā, šogad pirmo reizi iekļuvusi pirmajā vietā, apsteidzot ilggadējo topa līderi Ventspili, aģentūru LETA informēja Siguldas attīstības aģentūras direktore Laura Skrodele.

 • Atjauno Allažu pagasta Tautas nama ēku

  Rīga, 1.okt., LETA. Lai veicinātu kultūras iestāžu infrastruktūras attīstību un sabiedrības iesaisti vietējās kopienas pasākumos, Siguldas novada pašvaldība veic Allažu pagasta Tautas nama ēkas vienkāršotu atjaunošanu, aģentūra LETA uzzināja pašvaldībā.

 • Lietotas automašīnas no visas Eiropas ar Mobile.de – tikai pāris klikšķu attālumā!

  Foto: Shutterstock.com

  Meklējot lietotu auto tepat Latvijā, nereti var sastapties ar situāciju, kad meklētā automašīna pie mums nav piedāvājumā vēlamajā krāsā, komplektācijā, cenā vai citos parametros, bet daži modeļi nav pieejami vispār. Tam par iemeslu ir ierobežotais tirgus piedāvājums, un bieži vien tas daudzus mudina kāroto spēkratu meklēt ārpus valsts robežām. Auto tirgotāji un privātpersonas, automašīnas no ārzemēm ieved jau sen, tomēr šobrīd pieejamie interneta servisi un pakalpojumi ievērojami atvieglo lietota auto pārbaudi, iegādi, dokumentu noformēšanu un atgādāšanu uz Latviju. Viens no šādiem servisiem ir vācu Mobile.de, kuru sadarbības partneri Latvijā piedāvā ērtu pakalpojumu lietotu auto iegādei no visas Eiropas.