Vietējās ziņas

 • Sigulda iegūst Latvijā mīlētākās pilsētas titulu

  Rīga, 4.okt., LETA. Sigulda, kas vairākus gadus pēc kārtas ieņēmusi līdera pozīcijas Latvijā mīlētāko pilsētu topā, šogad pirmo reizi iekļuvusi pirmajā vietā, apsteidzot ilggadējo topa līderi Ventspili, aģentūru LETA informēja Siguldas attīstības aģentūras direktore Laura Skrodele.

 • Atjauno Allažu pagasta Tautas nama ēku

  Rīga, 1.okt., LETA. Lai veicinātu kultūras iestāžu infrastruktūras attīstību un sabiedrības iesaisti vietējās kopienas pasākumos, Siguldas novada pašvaldība veic Allažu pagasta Tautas nama ēkas vienkāršotu atjaunošanu, aģentūra LETA uzzināja pašvaldībā.

 • Lietotas automašīnas no visas Eiropas ar Mobile.de – tikai pāris klikšķu attālumā!

  Foto: Shutterstock.com

  Meklējot lietotu auto tepat Latvijā, nereti var sastapties ar situāciju, kad meklētā automašīna pie mums nav piedāvājumā vēlamajā krāsā, komplektācijā, cenā vai citos parametros, bet daži modeļi nav pieejami vispār. Tam par iemeslu ir ierobežotais tirgus piedāvājums, un bieži vien tas daudzus mudina kāroto spēkratu meklēt ārpus valsts robežām. Auto tirgotāji un privātpersonas, automašīnas no ārzemēm ieved jau sen, tomēr šobrīd pieejamie interneta servisi un pakalpojumi ievērojami atvieglo lietota auto pārbaudi, iegādi, dokumentu noformēšanu un atgādāšanu uz Latviju. Viens no šādiem servisiem ir vācu Mobile.de, kuru sadarbības partneri Latvijā piedāvā ērtu pakalpojumu lietotu auto iegādei no visas Eiropas.

 • Comparo.me – salīdzini pakalpojumus vienuviet!

  Ikdienā, iegādājoties nepieciešamās preces vai izmantojot plaši pieejamo pakalpojumu klāstu, nereti nākas pavadīt garas stundas lielveikalos, lai izvēlētos labāko no piedāvājumiem. Kā būtu, ja Tu to varētu darīt, neizejot no mājām, tādējādi ietaupot dārgo laiku? Tas viss ir iespējams, izmantojot Comparo.me piedāvājumu! Kas tas ir, kā to lietot un kāpēc tas var kalpot par lielu palīgu ikdienas dzīvē? Par visu raksta turpinājumā!

 • Divu auto sadursmē Allažu pagastā gājis bojā cilvēks

  Rīga, 27.sept., LETA. Ceturtdien divu auto sadursmē Allažu pagastā gājis bojā cilvēks, aģentūru LETA informēja Valsts policijā.

 • Siguldas novada pašvaldība rīkos atkārtotu izsoli kafejnīcas nomas tiesībām kultūras centrā "Siguldas devons"

  Rīga, 21.sept., LETA. Šodien Siguldas novada pašvaldība rīkotā izsole par kafejnīcas nomas tiesībām kultūras centrā "Siguldas devons" ir atzīta par nenotikušu un tiks rīkota otrā izsole, aģentūru LETA informēja pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste Ilze Svarena.

 • Turaidas muzejrezervāts skolēnus izglītos par lībiešiem

  Rīga, 21.sept., LETA. Turaidas muzejrezervāts 5.oktobrī rīkos skolēniem veltītu Lībiešu dienu, aģentūru LETA informēja Turaidas muzejrezervāta direktores vietniece komunikācijas darbā Anda Skuja.

 • Siguldā nedēļas garumā norisināsies Veselības un sporta nedēļa

  Rīga, 19.sept., LETA. Siguldā no 24.septembra līdz 30.septembrim notiks Veselības un sporta nedēļa, piedāvājot ģimenēm izbaudīt dažādas aktivitātes, aģentūru LETA informēja Siguldas novada pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste Ilze Svarena.

 • Vangažos par 4,26 miljoniem eiro pārbūvēs Gaujas ielu

  Rīga, 17.sept., LETA. Vangažos sākušies vērienīgi Gaujas ielas pārbūves darbi, kurus par 4 267 667 eiro, iekļaujot summā arī projektēšanas darbus, veiks SIA "Ceļu būvniecības sabiedrība "Igate", aģentūra LETA uzzināja Inčukalna novada pašvaldībā.

 • Siguldā izskanēs koncertprogramma "Sirds prieks"

  Dziedātājs Daumants Kalniņš piedalās Likteņdārza projekta desmit gadu jubilejai veltītajā koncertā Likteņdārza amfiteātrī.

  Rīga, 7.sept., LETA. Šovakar plkst.19 Siguldā, Novada kultūras centrā, izskanēs koncertprogramma "Sirds prieks" ar Daumanta Kalniņa un kvinteta piedalīšanos, aģentūru LETA informēja mūzikas nama "Daile" programmas producente Anda Zadovska.