Vietējās ziņas

 • Siguldas novadā uzlabots ielu apgaismojums

  Valmiera, 21.dec., LETA. Siguldas novada teritorijā šogad daudzviet veikta ielu apgaismojuma uzlabošana, pārejot uz LED apgaismojumu, aģentūru LETA informēja Siguldas novada pašvaldības pārstāve Inese Pabērza.

 • Siguldā un Krimuldā norisināsies karavīru mācību maršs "Gladius Summit"

  Rīga, 18.dec., LETA. Siguldas un Krimuldas novados šodien norisināsies mācību maršs "Gladius Summit", kurā piedalīsies aptuveni 140 Spānijas kontingenta karavīru no Kanādas vadītās NATO paplašinātās klātbūtnes Latvijā kaujas grupas un Nacionālo bruņoto spēku Sauszemes spēku Mehanizētās kājnieku brigādes, aģentūru LETA informēja Aizsardzības ministrijas Preses nodaļa.

 • "Sunset Festival" vasaras sezona Siguldā sāksies ar "Clean Bandit" koncertu

  Valmiera, 14.dec., LETA. "Sunset Festival" vasara sezona nākamgad sāksies ar grupas "Clean Bandit" koncertu 5.jūlijā, kam 14.jūlijā sekos "Radio SWH" 25.gadu "flash-back" pasākums, aģentūru LETA informēja festivāla pārstāvji.

 • Sporta pulkstenis vīriešiem – ko un kā izvēlēties?

  Foto: 1a.lv

  Nav daudz aksesuāru, kas popularitātes un lietošanas biežuma ziņā varētu mēroties ar pulksteņiem. Pulkstenis ir ne tikai skaists, bet arī ārkārtīgi praktisks un funkcionāls rīks. Pat viedtālruņu gadsimtā, kad pareizu laiku var uzzināt savā daudzfunkcionālajā ierīcē, pulksteņi savu popularitāti nav zaudējuši, bet, gluži otrādi, ieguvuši savai eksistencei jaunu dimensiju – sporta pulksteņi piešķir pavisam jaunu nozīmi vārdam "pulkstenis". Ar ko tie ir īpaši un kā izvēlēties savu? Lasi tālāk!

 • Mitrevics olimpisko spēļu rīkošanā Siguldā saskata tikai ieguvumus

  Valmiera, 12.nov., LETA. Pašlaik, vēl nezinot skaidras prasības, ko nāktos izpildīt, Siguldas bobsleja trasē organizējot daļu no ziemas olimpiskajām spēlēm 2026.gadā, Siguldas novada domes priekšsēdētājs Uģis Mitrevics (RA) saskata tikai ieguvumus iespējā sadarboties ar Stokholmu ziemas olimpisko spēļu organizēšanā.

 • Amatu zaudējušais Garkalnes novada domes priekšsēdētāja vietnieks nekomentē nākotnes plānus

  Valmiera, 5.dec., LETA. Pēc notiesājoša tiesas sprieduma amatu zaudējušais Garkalnes novada domes priekšsēdētāja vietnieks Juris Silovs (S) pašlaik nevēlas komentēt savus nākotnes plānus.

 • Ko līgava slēpj zem kāzu kleitas?

  Foto: LINDA LAUVA, Līgavām.lv

  Kāzu diena ir notikums, kuru katrs pāris iedomājas, cik vien perfektu iespējams, cenšoties izplānot pat vissīkākās detaļas. Vai vēlies, lai kāzu dienā iekšējās sajūtas saskan ar skaisto pasaku visapkārt? Par svinībām, viesiem un ārējo izskatu visbiežāk ir padomāts, bet kas notiek svinību aizkulisēs? Arī pareizajai mežģīnei zem kleitas ir jābūt savā vietā. Lasi šo rakstu, lai uzzinātu, kāda apakšveļa būs piemērota kāzām, lai justos lieliski gan ceremonijas laikā, gan arī pārsteigtu viens otru kāzu naktī!

 • Siguldā iedegs Ziemassvētku egli

  Valmiera, 29.nov., LETA. 10.novembrī plkst.17 Siguldas dzelzceļa stacijas laukā tiks iedegta Ziemassvētku egle, aģentūru LETA informēja Siguldas novada pašvaldības pārstāve Inese Pabērza.

 • Ar igauņu blūzmeņu Andresa Rootsa un Raula Terepa koncertu Siguldā durvis vērs Ziemas koncertzāle

  Valmiera, 27.nov., LETA. 16.decembrī ar igauņu blūzmeņu Andresa Rootsa un Raula Terepa koncertus "Ziemas blūzs" otro gadu Siguldas dzelzceļa stacijas laukumā durvis vērs Ziemas koncertzāle, aģentūru LETA informēja pašvaldības pārstāve Inese Pabērza.

 • Zvaigžņu skaits viesnīcai – kā tās tiek piešķirtas?

  Foto: Pixabay.com / PatternPictures

  Dodoties ceļojumos vai atpūtas braucienos, nereti nakšņošanas vietai ir tikpat būtiska nozīme kā maršrutam un plānotajai programmai. Pētot piedāvājumus, var redzēt, ka katra viesnīca ir novērtēta ar noteiktu skaitu zvaigžņu. Kā tās tiek piešķirtas un kas nosaka viesnīcas kvalitāti? Par kvalitātes izvērtējumu, zvaigžņu piešķiršanu, viesnīcas "Baltvilla" atbilstību šiem kritērijiem un daudz ko citu lasiet raksta turpinājumā!