Uzticiet lietpratējiem savas piegādes – SIA API Sūti.lv

Pilna servisa noliktava SIA API Sūti.lv bāzēta Latvijā, bet strādā starptautiski – no Eiropas un Amerikai līdz pat Austrālijai. API Sūti.lv klienta vietā veic Fulfillment – nodrošina sūtījuma iepakošanu, uzglabāšanu un izsūtīšanu. Ja vēlies būt mūsu klients, tad vari atrasties jebkur pasaulē, un mēs nodrošināsim sūtījumu iepakošanu un nosūtīšanu jūsu vietā. Mums ir vairāku gadu pieredze, strādājot ar klientiem ASV, Kanādā, Vācijā, Anglijā, Francijā, Zviedrijā, Austrālijā, Nīderlandē, Spānijā, Itālijā un, protams, mūsu mītnes zemē Latvijā.

Pick & Pack procesā izmantojam pašu radītu noliktavas sistēmu, kas ļauj mums fulfillments veikt ātri, precīzi un ar iespējami zemākām izmaksām. Tieši optimāla sūtījuma izmaksu piedāvāšana ir mūsu trumpis, kas loģistikā ir viens no galvenajiem veiksmīgas darbības stūrakmeņiem. Mūsu Know How ir jūsu, mūsu klienta, ieguvums, jo varam nodrošināt, ka sūtījuma saņēmējs būs apmierināts. Ātrs sūtījuma veikšanas laiks, precizitāte un zemas izmaksas ir mūsu ikdiena un jūsu priekšrocība ceļā uz apmierināta klienta sirdi. Mēs šo formulu varam nodrošināt.

Savukārt noliktavas sistēmas automatizēšana ļauj mums izvairīties no cilvēciskā faktora kļūmēm. Sistēmu var pārņemt jebkurš darbinieks jebkurā brīdī, un Pick & Pack process nepastājas nekad. Sistēma nekļūdīgi uzskaita sūtījumam nepieciešamās preces, ir caurspīdīga un ļauj sūtījumu nekļūdīgi nogādāt līdz pircēja durvīm ikvienā pasaules valstī. Sistēma ļauj būt efektīviem – ar mazāk darbinieku piedalīšanos paveikt vairāk. Dienas laikā apkalpoto sūtījumu apjoms var sasniegt pat 400 vienību dienā.

Strādājam ar Eiropas, ASV un Austrālijas interneta veikaliem. Palīdzam interneta veikalam uzlabot pirkuma groza informāciju, lai tajā būtu apkopotas visas sūtījumu veikšanas iespējas un iepakojuma veidi. Interneta veikala īpašnieks var domāt tikai par pārdošanu, bet raizes par preču sūtīšanu un pakošanu uzņemamies mēs. Mūsu sadarbība ar interneta veikaliem var veiksmīgi noritēt visā pasaulē. API Sūti.lv noliktavas atrašanās vieta – Latvija – ir mūsu un arī jūsu veiksmes formula. Pēc Brexit Eiropas klientiem būs iespēja sadarboties ar mums, atvieglojot muitas procesu.

Tāpat API Sūti.lv apkalpo lielākus un mazākus ražotājus – sākot no mūzikas jomas uzņēmumiem un beidzot ar metālapstrādē strādājošajiem. Tāpat klientu lokā ir mājražotāji un amatnieki, kuri savu produkciju pārdod Etsy platformā. Nodrošinām arī kurjera pakalpojumu Latvijā. Esam licencēts pasta komersants.

 

"API SUTI.LV", SIA
Mālu 28, Rīga, LV-1058
Tālr. +371 26677762
E-pasts: info@suti.lv
www.suti.lv

Dalies ar šo rakstu

Uz sarakstu