TOP risinājumi maziem un vidējiem uzņēmumiem

Šajā mēnesī notiek biznesa konsultantes tikšanās ar Siguldas uzņēmumiem. Jums ir iespēja satikties ar biznesa konsultanti – Sintiju (tālr.nr. 26395894), lai vienotos par piemērotu risinājumu Jūsu uzņēmumam.

Mēneša  TOP risinājums

Informācija 5 portālos pilseta24.lv, reklāma uz Siguldas grāmatas vākiem, 1.vieta reitinga frāzē 5 portālos, START UP mājas lapas izveide maziem un vidējiem uzņēmumiem. Par sadarbības cenu uzzināsiet pie biznesa konsultantes.

Mazam vai vidējam uzņēmumam konkurētspēja interneta vidē – un ne tikai – ir tikpat būtiska, cik lielam uzņēmumam. Tiesa, tam bieži vien šķietami nav laika, resursu vai līdzekļu. Tomēr risinājums ir – neieguldot tajā daudz laika, neizmantojot uzņēmuma kapacitāti un iztiekot ar nelieliem līdzekļiem. Mārketinga koncepti nelieliem uzņēmumiem ir kompānijas Latvijas Tālrunis galvenie virzieni – 31 reģionālais novadu portāls pilseta24.lv (sigulda24.lv), SEO, web lapu izveide, AdWords kampaņas, sociālie tīkli, Google produkti, novadu un pašvaldību grāmata "Zaļās Lapas" un citi mediji. Mūsu uzdevums ir būt par labāko sadarbības partneri maziem un vidējiem uzņēmumiem!