Banner 980x90

Mālpils novadā degusi divstāvu guļbaļķu pirts

Foto: Ieva Lūka/ LETA
Foto: Foto: Ieva Lūka/ LETA

Sestdien, 10.oktobrī, plkst.17.11 Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD)  saņēma izsaukumu uz Mālpils novadu, kur ugunsgrēks bija izcēlies pirtī. 

Kā pilsētas informācijas portāls Sigulda24.lv uzzināja VUGD, ierodoties notikuma vietā ugunsdzēsēji glābēji konstatēja, ka ar atklātu liesmu dega divstāvu guļbaļķu pirts jumts 40 kvadrātmetru platībā.

Plkst.19.28 ugunsgrēks tika likvidēts un kā tā iespējamais cēlonis tiek minēts īssavienojums elektroierīcē. 


Aizvadītajās brīvdienās, laika posmā no šī gada 10.oktobra plkst.6.30 līdz 12.oktobra plkst.6.30, VUGD saņēma 99 izsaukumu - 50 uz ugunsgrēku dzēšanu un 26 uz glābšanas darbiem, savukārt 18 no izsaukumiem bija maldinājumi.

 

Dalies ar šo rakstu

Uz sarakstu
Pilseta24.lv neatbild pievienotajiem lasītāju komentāriem, kā arī aicina portāla lasītājus, rakstot komentārus, ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz rasu naidu, iztikt bez rupjībām. Lūguma neievērošanas gadījumā Pilseta24.lv patur tiesības liegt komentēšanas iespēju. Komentāros publicējamā teksta garums ir ierobežots līdz 1000 zīmēm. Nereģistrētiem lietotājiem ir aizliegta HTML un hipersaišu publicēšana!
Komentāri (0)