Latvijas čempionāts kvadracikliem un blakusvāģiem dodas uz Siguldu

Ilustratīvs foto/ Foto: Pixabay.com
Ilustratīvs foto/ Foto: Pixabay.com

Sestdien, 27.augustā un svētdieb, 28.augustā Siguldā divu dienu garumā norisināsies Latvijas čempionāta un Latvijas Junioru čempionāta kvadracikliem/blakusvāģiem, kā arī Latvijas kausa sacensības solo motokrosā, pilsētas informācijas portālu Sigulda24.lv informē Latvijas Motosporta federācijas (LaMSF) preses sekretāre Kristīne Ābelniece.

Trasē dosies meistarīgie Latvijas un kaimiņvalstu sportisti, lai aizvadītu šīs sezonas pirmspēdējo sacensību posmu.

Līdz šim Latvijas kvadraciklu čempionāts aizvadījis četrus posmus un sportisti gatavojas sīvajām cīņām Siguldā. Prestižajā Kvadri Pro klasē pašreizējais līderis ir Igaunijas sportists Kevin Saar, kurš pamatīgu konkurenci sagādā arī divkārtējam Eiropas čempionam kvadraciklu motokrosā Edgaram Meņģelim. Tiesa, Meņģelis pēc izlaista ceturtā posma kopvērtējuma tabulā šobrīd ieņem trešo vietu, piekāpjoties vēl vienam kaimiņu sportistam – Priit Jarvloo.

Arī iespaidīgajā blakusvāģu klasē šosezon redzama pamatīga "mačošanās", taču izteikti līderi ir Māra Rupeika un Kaspara Liepiņa ekipāža, savus tuvākos sekotājus apsteidzot ar 42 punktu pārsvaru. Otrajā vietā ierindojas G.Gordejev/ K.Kivaste ekipāža, bet trešajā vietā J.Daidera/ A. Reimandova divnieks. 

Šajā nedēļas nogalē startēs arī Latvijas Junioru čempionāta MX50 un MX50 Rūķu klases, jo šīs divas klasītes neaizvadīs Latvijas čempionāta ieskaiti Igaunijas posmā Tartu – tur norisināsies tikai Igaunijas čempionāta ieskaite MX50 klasei. Līdz ar to mazie sportisti šonedēļ gaidīti Siguldā no kurienes tiks ņemti punkti arī klubu ieskaitei.