Laba cena satiek komfortu – tas ir matracis no Erti.lv

Jauna matrača iegādi parasti neveicam biežāk par reizi dažos gados. Kad ir pienācis laiks izvēlēties savu jauno matraci, svarīgi pievērst uzmanību tam, kādas ir matrača lietotāja vēlmes un iespējas.

Ir vairāki parametri, kas ietekmē matrača kvalitāti – tā cietības pakāpe, matrača biezums, pildījuma materiāli un to izcelsme, kā arī cenu kategorija. Mūsdienās pieejama plaša matraču izvēle, taču kur pirkt savu īsto matraci? Atbilde ir gana vienkārša – Erti.lv internetveikalā vai Maskavas ielā 180. Matraču veikals Erti.lv savā klāstā piedāvā augstas kvalitātes un mūsdienīgus risinājumus visām gaumēm. Visu matraču izejmateriāli ir dabiskas izcelsmes un hipoalerģiski, bet visi produkti ražoti tepat Latvijā. Veikala sortimentā ir ortopēdiski matrači, tie atslogo mugurkaulu, palīdz uzlabot asinsriti un nodrošina pareizu ķermeņa formu arī miegā.

Tiem, kas vienmēr meklē izdevīgākos piedāvājumus, kuros kvalitātes un cenas līdzsvars ļauj izvēlēties labākos produktus par zemākajām cenām, noteikti patiks Ekonom klases matrači no Erti.lv. Ekonom matrači pieejami dažādās cietības un biezumā, ar Pocket atsperu sistēmu un arī bez atsperēm. Neatkarīgi no tā, kuru Ekonom matraci izvēlētos, tie visi parūpēsies par muguras atbalstu un mikroklimatu. Ekonom matraču cenu nosaka tas, kāds ir matrača pildījuma slānis vai to kombinācija. Matracī pieejami putupoliuretāna bloki, kokosa šķiedra, atsperu bloks vai Pocket atsperes. Katram matraču pildījumam ir savas īpašības un funkcijas. Visiem matračiem kopīgas ir to hipoalerģiskās īpašības, kas nozīmē to, ka arī cilvēkiem ar alerģijām šie Ekonom matrači būs labi piemēroti. Visi matrači ir apvilkti ar kokvilnas pārvalku, kurā iestrādāts rāvējslēdzējs, lai atvieglotu pārvalka kopšanu. Liela daļa Ekonom matraču ir lietojami no abām pusēm – viena ir cietāka, bet otra mīkstāka. Tieši jaunieši labprāt izvēlas Ekonom matračus, jo tie nodrošina stingru un ortopēdisku atbalstu ķermenim. Ekonom matrači pieejami visos ierastajos standarta izmēros, taču tos iespējams pasūtīt arī pēc individuāliem mērījumiem.

Par spīti tam, ka Ekonom matrači ir izdevīgs pirkums, Erti.lv piedāvā arī vēl papildus atlaidi matračiem. Nāc uz Erti.lv un izvēlies savu matraci!

Dalies ar šo rakstu

Uz sarakstu