8 intriģējošas idejas romantiskai Valentīndienai bez liekiem tēriņiem

Kādu tu iztēlojies perfektu Valentīndienu? Vai tās ir vakariņas sveču gaismā kādā dārgā restorānā, nesteidzīga atpūta pieczvaigžņu viesnīcā vai varbūt aizraujoša nedēļas nogale Parīzē? Bez šaubām, visi šie scenāriji ir ļoti romantiski, taču diezgan dārgi. Svarīgākais šajā dienā ir būt kopā ar saviem mīļotajiem, nevis pārdzīvot par to, ka nespēj organizēt ekskluzīvas svinības. 

Piedāvājam astoņas ļoti oriģinālas un intriģējošas idejas romantiskai Valentīndienai bez lieliem naudas ieguldījumiem.

#1 Atdzīvini atmiņas

Viena no radošākajām un interesantākajām Valentīndienas idejām ir kopīgi atdzīvināt atmiņas, kas saistītas ar jūsu attiecībām. Piemēram, varat atkārtot jūsu pirmo randiņu vai arī jūsu labāko randiņu. Došanās uz iemīļotāko restorānu, kur pavadīti jauki brīži, vai kādas jums īpašas filmas noskatīšanās stiprinās attiecības un emocionālo saikni. Arī veco fotogrāfiju skatīšanās savā Facebook profilā vai iCloud arhīvā ir lieliska Valentīndienas aktivitāte.

#2 Sarīko pikniku mājas apstākļos

Protams, mūsu platuma grādos romantisks pikniks pie dabas, iespējams, nav tas labākais variants, taču to var sarīkot arī mājas apstākļos. Ideāli, ja ir pieejams kamīns, tomēr var iztikt arī bez tā. Izpaud savu radošumu un atrodi Youtube video, kurā redzams, kā deg uguns, un ieslēdz to uz sava klēpjdatora vai televizora. Novieto matraci vai segu uz grīdas, sarūpē īsta piknika cienīgas uzkodas, vīnu vai šampanieti, siltas zeķes un voilà! Romantisks un mīļš vakars ir sarūpēts!

#3 Satiec savu mīļoto pusdienlaikā

Šogad 14. februāris iekrīt piektdienā jeb darba dienā. Tā kā ne visi būs gatavi paņemt brīvdienu vai paziņot, ka ir saslimuši, atrodi iespēju satikt savu otro pusīti darba pārtraukumā, ja vien tas ir iespējams. Tā kā dienas vidū daudzas vietas nav pārpildītas, pat vienkārša pastaiga parkā vai – pavisam drosmīgajiem – filmas apmeklējums dienas vidū liks justies tā, it kā pasaule piederētu jums diviem vien.

#4 Sagatavo Valentīndienas kuponus

Izveidot Valentīndienas kuponus ir ļoti vienkārši – to ir iespējams izdarīt datorā, piemēram, izmantojot vizītkaršu veidnes, vai vienkārši izgriežot tos sirds formā. Uz kuponiem uzraksti dažādas idejas, piemēram, pēdu masāža, trauku mazgāšana vienu nedēļu, kādas vēlmes piepildīšana guļamistabā utt. Tāpat pievieno teikumu "var izmantot jebkurā laikā un bez derīguma termiņa". Šāds radošs un mīļš žests noteikti piešķirs odziņu šai dienai. Un atceries, ka lielāko daļu kuponu var izmantot jau tajā pašā svētku dienā!

#5 Dodies uz dzīvnieku patversmi

Kāpēc gan ne? Šāda veida aktivitāte noteikti paliks atmiņā daudz labāk nekā vienkārši kafejnīcas vai restorāna apmeklējums. Apmeklē tuvāko patversmi kopā ar savu otro pusīti, kur jūs varēsiet doties pastaigā ar suņiem vai vienkārši nogādāt dzīvnieku barību vai citas nepieciešamās lietas. Šādas pastaigas kopā ar četrkājainajiem draugiem liks ne tikai izkustēties un jautri pavadīt laiku, bet arī izdarīt labu darbu.

#6 Sarīko karaoke konkursu

Valentīndienai nav obligāti jābūt romantiskai, tā var būt arī ļoti jautra un pat amizanta! Sarīko karaoke konkursu mājas apstākļos. Lai jautrībai nebūtu gala, noteikti uzaicini arī draugus – pārus vai arī tos, kuriem šajā dienā nav ar ko svinēt svētkus. Jūs varat izvēlēties Valentīndienai raksturīgas dziesmas, piemēram, skaņdarbus par mīlestību. Protams, neaizmirsti par uzkodām un dzērieniem. Šāds vakars noteikti paliks atmiņā gan tavai otrai pusītei, gan jūsu draugiem.

#7 Ierosini picas vakaru

Lai ietaupītu līdzekļus restorāna apmeklējumam, gardu maltīti pagatavojiet mājās paši. Labs variants ir izcept picu. Kopā ar mīļoto izvēlies jūsu mīļākās sastāvdaļas un pamēģini izveidot to sirds formā. Ja pica negaršo, izdomājiet citas idejas, piemēram, sarīkojiet siera un vīna degustāciju, izcepiet maizi vai pagatavojiet kādu neparastu desertu – vakariņas mājās var būt tikpat romantiskas kā restorānā.

#8 Kļūsti par tūristu savā pilsētā

Lielisks veids, kā pavadīt Valentīndienu bez liekiem naudas tēriņiem, ir uz laiku kļūt par tūristu savā pilsētā. Kopā ar savu otro pusīti dodies uz kādu vēsturisku apskates objektu, apmeklē sev mīļu vietu vai apkārtni, piemēram, jūsu pirmā randiņa vietu vai bērnības māju. Pastaigas noslēgumā iepriecini sevi un mīļoto ar kādu gardumu vai nedārga restorāna apmeklējumu.

Kopumā nav svarīgi, cik daudz naudas tiks iztērēts Valentīndienas svinībām, iespējams, nauda netiks iztērēta vispār. Svarīgākais ir ieplānot ko romantisku un mīļu, tava otrā pusīte to noteikti novērtēs!