Vietējās ziņas

 • SPA viesnīca "Baltvilla" ļaus Jums atgūt spēkus un enerģiju

  Publicitātes foto

  Dienās, kad vēlaties izbēgt no ikdienas, relaksēties, uzlādēties, kā arī atgūt saskaņu ar sevi, izvēlieties atslābinājumu, ko var sniegt vienīgi SPA procedūras. SPA terapijas ir ārkārtīgi dažādas gan pēc to veida, gan pēc rezultāta, ko ar to var iegūt. Vārds SPA radies no latīņu vārda "Spargere", kas nozīmē mitrināt, tāpēc daudzās SPA procedūrās tiek izmantots ūdens. Daudzo ieguvumu dēļ arvien populārākas paliek vietas, kurās baudīt šīs terapijas – speciāli saloni, dabas parki arī viesnīcas, to skaitā, SPA viesnīca "Baltvilla". 

 • Patēriņa kredīts ir labs sabiedrotais grūtībās

  Foto: Pixabay.com

  Varbūt apnicis tik ļoti cīnīties un meklēt naudu visdažādākajos veidos, pat strādājot vairāk stundu, nekā noteikts, lai tikai pietiktu līdz nākamajai algai? Tad izvēlies patēriņa aizdevumu, jo tikai tā varēsi pilnībā pārņemt kontroli pār savu likteni un iespējām nākotnē, kā arī parādīsi problēmām, ka esi daudz spējīgāks, nekā no malas varētu likties. Nedomā pārāk ilgi, jo ātrāk pieteiksies, jo ātrāk varēsi aizmirst grūtības!

 • Interneta veikals, kur par preču kvalitāti nebūs jāšaubās

  Publicitātes foto

  Kā padarīt iepirkšanos internetā patīkamāku? Izvēloties uzticamu pakalpojuma sniedzēju! Labs interneta veikals nav noliktava, kur preces tiek pasūtītas uz labu laimi – tas ir atbildīgs pārdevējs, kas sniedz pilnīgu un precīzu informāciju gan par precēm, gan par pasūtīšanas kārtību. Dodiet priekšroku veikalam, kas ilgstoši sevi pierādījis Latvijas tirgū un ir pazīstams ne tikai ar labām cenām, bet arī ar preču kvalitāti.

 • Ārstniecības metode, kas dod rezultātu un palīdz atgūt dzīves kvalitāti1

  Publicitātes foto

  Muguras un locītavu kaites, osteoporoze un dažādas citas slimības, kurām līdzi nāk sāpes kaulos, apgrūtina ikdienu ne tikai vecākās paaudzes cilvēkiem. Pārvarēt šīs kaites lieliski palīdz osteorefleksoterapija, kas vienkāršoti ir "tiešs kaula kairinājums". 

 • Plāno būvēt māju, tomēr pietrūkst līdzekļu šādai iecerei?

  Foto: Pixabay.com

  Mājas būvēšana ir ļoti laikietilpīgs darbs, visam vajadzīga nauda, turklāt diezgan liela summa, kāpēc gan to neaizņemties uz atbilstoši lielu termiņu ar izdevīgiem noteikumiem? Tas ir daudz citādāk nekā ar īstermiņa aizdevumiem, tomēr tas ir parocīgāk.

 • Mūsdienīga ādas kopšana bez krēma, tonika, pieniņa, skrubja

  Publicitātes foto

  Piedāvājam mūsdienīgu veidu sejas ādas kopšanai, bagātinot to ar augstas koncentrācijas aktīvām vielām. Salvetes no mikrofibrilla (ieguvušas pētījumos vairākus patentus) satur vielas, kas aktivizējas saskarsmē ar ūdeni. Maigi attīrot poras, salvetes sagatavo ādu aktīvo vielu iedarbībai, kas savukārt aktīvi iedarbojas uz nepieciešamajiem ādas slāņiem.

 • Bērnu rotaļlietas jautrām rotaļām un prāta attīstībai

  Publicitātes foto

  Bērnībā vispatīkamākās atmiņas noteikti saistās ar skaistām rotaļlietām, kas bērna ikdienu padara krāsaināku un interesantāku. Savukārt izglītojošās rotaļlietas ir paredzētas ne tikai aizraujošām rotaļām, bet arī bērna attīstībai, piemēram, tās palīdz attīstīt redzes uztveri, veicina bērna smalko motoriku vai loģisko domāšanu. 

 • Ērti un stilīgi mokasīni vīriešiem

  Publicitātes foto

  Ja esi klasiskā stila piekritējs un meklē ērtus un stilīgus brīvā laika apavus, tad mokasīni pilnīgi noteikti būs īstā izvēle. Mokasīni nav piemēroti ilgstošām pastaigām pa cietu segumu, bet lieliski derēs vieglai atpūtai un izbraucieniem ar auto. Šie apavi ir ērti un eleganti, ļaujot ikvienam vīrietim justies 100% pārliecinātam par sevi. Mokasīni vīriešiem – vasaras apavi numur viens gan vasaras sezonā Latvijā, gan ceļojumos! 

 • Risinājums negaidītām situācijām

  Foto: Pixabay.com

  Ikvienam dzīvē var gadīties situācijas, ko nespējam kontrolēt – salūzusi sadzīves tehnika, steidzami nepieciešama medicīniskā palīdzība vai citi neparedzēti rēķini –, ātrais kredīts nodrošinās iespēju nepazaudēt pamatu zem kājām.

 • Populāri īstermiņa finanšu pakalpojumi

  Foto: Pixabay.com

  Ātrie kredīti šobrīd ir vieni no populārākajiem īstermiņa finanšu pakalpojumiem. Uzzini par tiem vairāk, izlasot šo rakstu!