Vietējās ziņas

 • Skursteņslauķis – laimes nesējs ikvienā mājā!

  Foto: Shutterstcok.com

  Par skursteņslauķiem var atrast ne vienu vien latviešu tautas ticējumu, un tajos visos apgalvots, ka šī amata meistars nes laimi. Un patiesībā jau šī laime nemaz nav tik abstrakta, jo tīrs dūmvads ir ārkārtīgi svarīgs ugunsdrošības elements, savukārt rūpes par ugunsdrošību ir rūpes par to, lai virs galvas būtu jumts. Tātad ir svarīgi skursteņslauķi ne tikai satikt, bet arī aicināt savā namā! Bet kad ir vispiemērotākais laiks? Kā zināt, vai pienācis laiks skursteņa tīrīšanai? Un vai dūmeni var iztīrīt saimnieks pats? Atbildes uz šiem jautājumiem meklējiet tālāk rakstā!

 • Profesionālais peintbols telpās un ārpus tām – kā tas atšķiras no amatieru spēlēm?

  Foto: Pixabay.com

  Dažādi peintbola āra parki, kā arī peintbols telpās Latvijā ir pieejams jau vairāk nekā 10 gadus, tāpēc var droši teikt, ka ļoti daudzi aktīvās atpūtas entuziasti ir vismaz reizi dzīvē izmēģinājuši šo spēli. Tie, kurus šī spēle ir patiešām aizrāvusi ar to nodarbojas gluži kā ar sporta veidu, tādēļ nav brīnums, ka pie mums ir arī pietiekami daudz cilvēku, kas var apgalvot, ka ar šo aktīvo spēli nodarbojas profesionālā līmenī.

 • SIA "LĪRIKERA-M" – profesionāla attieksme meža apsaimniekošanas un izstrādes jomā

  Foto: Lirikera-m.lv

  SIA "LĪRIKERA-M" darbojas visā Latvijā kopš 2015. gada, uzņēmums ir dibināts ar mērķi profesionāli attīstīt un stiprināt ilgspējīgu meža apsaimniekošanu mūsu valsts teritorijā. Mūsu darbība ir vērsta uz nepārtrauktu attīstību, pilnveidošanos un klientu apmierinātības palielināšanu, kā arī zinošu un motivētu darbinieku piesaisti.

 • Lieliska atpūta viesu namā "Zvīguļi"

  Publicitātes foto

  Viesu nams "Zvīguļi" atrodas 100 metru attālumā no A2 šosejas, 6 minūšu brauciena attālumā no Siguldas un 20 minūšu brauciena attālumā no Rīgas.

 • Sporta pulkstenis vīriešiem – ko un kā izvēlēties?

  Foto: 1a.lv

  Nav daudz aksesuāru, kas popularitātes un lietošanas biežuma ziņā varētu mēroties ar pulksteņiem. Pulkstenis ir ne tikai skaists, bet arī ārkārtīgi praktisks un funkcionāls rīks. Pat viedtālruņu gadsimtā, kad pareizu laiku var uzzināt savā daudzfunkcionālajā ierīcē, pulksteņi savu popularitāti nav zaudējuši, bet, gluži otrādi, ieguvuši savai eksistencei jaunu dimensiju – sporta pulksteņi piešķir pavisam jaunu nozīmi vārdam "pulkstenis". Ar ko tie ir īpaši un kā izvēlēties savu? Lasi tālāk!

 • Ko līgava slēpj zem kāzu kleitas?

  Foto: LINDA LAUVA, Līgavām.lv

  Kāzu diena ir notikums, kuru katrs pāris iedomājas, cik vien perfektu iespējams, cenšoties izplānot pat vissīkākās detaļas. Vai vēlies, lai kāzu dienā iekšējās sajūtas saskan ar skaisto pasaku visapkārt? Par svinībām, viesiem un ārējo izskatu visbiežāk ir padomāts, bet kas notiek svinību aizkulisēs? Arī pareizajai mežģīnei zem kleitas ir jābūt savā vietā. Lasi šo rakstu, lai uzzinātu, kāda apakšveļa būs piemērota kāzām, lai justos lieliski gan ceremonijas laikā, gan arī pārsteigtu viens otru kāzu naktī!

 • Zvaigžņu skaits viesnīcai – kā tās tiek piešķirtas?

  Foto: Pixabay.com / PatternPictures

  Dodoties ceļojumos vai atpūtas braucienos, nereti nakšņošanas vietai ir tikpat būtiska nozīme kā maršrutam un plānotajai programmai. Pētot piedāvājumus, var redzēt, ka katra viesnīca ir novērtēta ar noteiktu skaitu zvaigžņu. Kā tās tiek piešķirtas un kas nosaka viesnīcas kvalitāti? Par kvalitātes izvērtējumu, zvaigžņu piešķiršanu, viesnīcas "Baltvilla" atbilstību šiem kritērijiem un daudz ko citu lasiet raksta turpinājumā!

 • Lauksaimnieks Labai Veselībai!

  Foto: Pixabay.com

  Bioloģiski audzēti produkti no vietējiem zemniekiem un lauksaimniekiem.

 • Kā fitnesa klubs apvienojams ar veselīgu uzturu?

  Foto: Shutterstock.com

  Pienākot aukstajam laikam, ir nopietni jāsāk domāt par sava ķermeņa uzturēšanu - samazinās gan vitamīnu daudzums organismā, gan iespējas kārtīgi izkustēties. Šajā laikā treniņiem piemērotus apstākļus daudziem dod fitnesa klubs, jo sportot ārā ziemas apstākļos ir sarežģīti. Kā ar uzturu? Bez veselīgas ēdienu izvēles treniņi vien Tavu ķermeni nespēcinās. Lasi tālāk un uzzini, kā uzlabot savus ēšanas paradumus, lietderīgi izmantojot arī rudenī pieejamās dabas veltes!

 • Telts noma sporta spēlēm

  Foto: bigstockphoto.com

  Nav labāka laika uzņēmumu sporta spēļu organizēšanai kā vasaras vidus! Tas ir īstais brīdis kopā ar kolēģiem un sadarbības partneriem piecelties no darba galda un doties dabā izkustēties.