Vietējās ziņas

 • Kā fitnesa klubs apvienojams ar veselīgu uzturu?

  Foto: Shutterstock.com

  Pienākot aukstajam laikam, ir nopietni jāsāk domāt par sava ķermeņa uzturēšanu - samazinās gan vitamīnu daudzums organismā, gan iespējas kārtīgi izkustēties. Šajā laikā treniņiem piemērotus apstākļus daudziem dod fitnesa klubs, jo sportot ārā ziemas apstākļos ir sarežģīti. Kā ar uzturu? Bez veselīgas ēdienu izvēles treniņi vien Tavu ķermeni nespēcinās. Lasi tālāk un uzzini, kā uzlabot savus ēšanas paradumus, lietderīgi izmantojot arī rudenī pieejamās dabas veltes!

 • Telts noma sporta spēlēm

  Foto: bigstockphoto.com

  Nav labāka laika uzņēmumu sporta spēļu organizēšanai kā vasaras vidus! Tas ir īstais brīdis kopā ar kolēģiem un sadarbības partneriem piecelties no darba galda un doties dabā izkustēties.

 • Ieskaties – siltumnīcas un dārza piederumi iepirkšanās portālā Precesdarbam.lv

  Foto: Precesdarbam.lv

  Paša izaudzēti dārzeņi vai zaļumi vienmēr garšos labāk. Rosīšanās dārzā un vērošana, kā dienu no dienas stāds attīstās un briedina augļus, nes prieku un gandarījumu. Tādēļ, neskatoties uz veikalu pārpilnību, cilvēki arvien vēl izvēlas izaudzēt ko paši. Precesdarbam.lv piedāvā iegādāties visu nepieciešamo dārza darbiem, tostarp siltumnīcas. 

 • Profesionāla ārstnieciskā pēdu aprūpe Siguldā

  Publicitātes foto

  Jau piekto gadu sertificēts podologs Laila Rudzīte praktizē Siguldas slimnīcā – "IB Klīnika". Savā privātpraksē L. Rudzīte rūpējas par pacientu pēdu veselību, risinot ielaistas un sasāpējušas problēmas, kā arī sniedzot profilaktiskus pakalpojumus, tādējādi uzlabojot cilvēku dzīves kvalitāti. Kas šī ir par profesiju un ar ko jārēķinās, dodoties vizītē pie šāda speciālista?

 • Putekļu sūcēji – palīgs Tavās ikdienas gaitās

  Foto: Xnet.lv

  Vai vari iedomāties savu dzīvi bez putekļu sūcēja? Atbilde uz šo jautājumu visticamāk ir "Nē". Ja vēlies iegādāties jaunu putekļu sūcēju, iepazīsties ar šajā rakstā esošo informāciju un noskaidro, kādi putekļu sūcēji ir Tavām vajadzībām vispiemērotākie!

 • Fitnesa klubs – vieta, kur gūt pozitīvas emocijas un rūpēties par savu ķermeni

  Publicitātes foto

  Laba pašsajūta, izskats un veselīgs dzīvesveids – par to mūsdienās domā daudzi, pievēršot uzmanību ikdienas ēdienkartei un paradumiem. Rūpējoties par sevi, nedrīkst aizmirst par sportiskām aktivitātēm, jo lielākā daļa no cilvēkiem ikdienu pavada birojā, sēžot pie datora. Fitnesa klubs būs īstā vieta, kur izkustināt savu ķermeni un uzlabot pašsajūtu. Ir zinātniski pierādīts, ka cilvēki, kuri vismaz pāris reižu nedēļā nodarbojas ar sportu, ikdienā ne tikai labi izskatās, bet jūtas arī laimīgāki un ir apmierinātāki ar dzīvi.

 • Kā ievērot higiēnas prasības darbavietā?

  Publicitātes foto

  Ikvienā vietā ir svarīgi pievērst uzmanību higiēnai. Darbdienās, kad katrs ir aizņemts ar dažādiem pienākumiem, paveikt uzdevumus, kas kavē baktēriju izplatīšanos, dažkārt piemirstas. Tāpēc ir svarīgi, lai higiēnas pasākumu ievērošana kļūtu par katras dienas sastāvdaļu, to nesarežģījot. 

 • Autoskola Siguldā – efektīvi braukšanas kursi ikvienam

  Publicitātes foto

  Uzskati, ka ir pienācis laiks sēsties pie stūres? Tad Tev būs nepieciešama uzticama autoskola. Lai neapjuktu mācību iestāžu piedāvājumā, izvēlies populāru autoskolu ar labu reputāciju. Tur strādā gan profesionāli pasniedzēji, gan pieredzējuši braukšanas instruktori. Laba autoskola Siguldā, Cēsīs un jebkurā citā Latvijas pilsētā piedāvā apmācības no rītiem un vakaros, kā arī nedēļas nogalēs, lai ikviens varētu savienot kursus ar ikdienas aktivitātēm. Kvalitatīvas braukšanas apmācības ne vienmēr ir dārgas, jo pieprasītas autoskolas mēdz rīkot akcijas. Ja sekosi līdzi informācijai sociālajos tīklos, varēsi mācīties pie labākajiem pasniedzējiem par zemāku cenu.

 • "Figura Line" izaicina Tevi!

  Publicitātes foto

  Gatavojies svētku tērpu sezonai kopā ar mums! Sasniedz vienu 3 no labākajiem rezultātiem savā studijā vai visā Latvijā, un mēs Tevi apbalvosim!

 • Patēriņa kredīts Tevi atbalstīs

  Foto: Pixabay.com

  Ja draugi un tuvie cilvēki vairs nespēj vai nevēlas Tevi atbalstīt, nenokar degunu, jo vienmēr iespējams aizņemties arī internetā, bet šoreiz runa ir par patēriņa kredītu, kas ir ilgtermiņa aizdevums. Tas savukārt liecina par to, ka nebūs jāsasteidz naudas atmaksa, visu varēsi brīvi kontrolēt un noteikt, lai izveidotu saikni ar kreditoru un sadarbību ar kompāniju tieši tādu, kādu biji iedomājies arī pirms tam, bet baidījies iesaistīties tikai tāpēc, ka uztraucies par pārāk stingriem noteikumiem.