Vietējās ziņas

 • Plāno būvēt māju, tomēr pietrūkst līdzekļu šādai iecerei?

  Foto: Pixabay.com

  Mājas būvēšana ir ļoti laikietilpīgs darbs, visam vajadzīga nauda, turklāt diezgan liela summa, kāpēc gan to neaizņemties uz atbilstoši lielu termiņu ar izdevīgiem noteikumiem? Tas ir daudz citādāk nekā ar īstermiņa aizdevumiem, tomēr tas ir parocīgāk.

 • Bērnu rotaļlietas jautrām rotaļām un prāta attīstībai

  Publicitātes foto

  Bērnībā vispatīkamākās atmiņas noteikti saistās ar skaistām rotaļlietām, kas bērna ikdienu padara krāsaināku un interesantāku. Savukārt izglītojošās rotaļlietas ir paredzētas ne tikai aizraujošām rotaļām, bet arī bērna attīstībai, piemēram, tās palīdz attīstīt redzes uztveri, veicina bērna smalko motoriku vai loģisko domāšanu. 

 • Ērti un stilīgi mokasīni vīriešiem

  Publicitātes foto

  Ja esi klasiskā stila piekritējs un meklē ērtus un stilīgus brīvā laika apavus, tad mokasīni pilnīgi noteikti būs īstā izvēle. Mokasīni nav piemēroti ilgstošām pastaigām pa cietu segumu, bet lieliski derēs vieglai atpūtai un izbraucieniem ar auto. Šie apavi ir ērti un eleganti, ļaujot ikvienam vīrietim justies 100% pārliecinātam par sevi. Mokasīni vīriešiem – vasaras apavi numur viens gan vasaras sezonā Latvijā, gan ceļojumos! 

 • Risinājums negaidītām situācijām

  Foto: Pixabay.com

  Ikvienam dzīvē var gadīties situācijas, ko nespējam kontrolēt – salūzusi sadzīves tehnika, steidzami nepieciešama medicīniskā palīdzība vai citi neparedzēti rēķini –, ātrais kredīts nodrošinās iespēju nepazaudēt pamatu zem kājām.

 • Populāri īstermiņa finanšu pakalpojumi

  Foto: Pixabay.com

  Ātrie kredīti šobrīd ir vieni no populārākajiem īstermiņa finanšu pakalpojumiem. Uzzini par tiem vairāk, izlasot šo rakstu!

 • Kādu kredīta veidu labāk izvēlēties?

  Foto: Pixabay.com

  Neiedziļinoties detaļās, var šķist, ka ātrie kredīti ir ļoti līdzīgi. Taču nesteidzieties noformēt aizdevumu uzreiz. Sākumā padomājiet, kāds kredīta veids būs atbilstošs Jūsu situācijai. 

 • Kredīti neparedzētiem gadījumiem

  Foto: Pixabay.com

  Pats svarīgākais, kas jāņem vērā pirms aizņemšanās ir tas, ka īstermiņa aizdevums ir paredzēts tikai īslaicīgu, neparedzētu finanšu problēmu risināšanai.

 • Mūsdienīgs kredīts internetā

  Foto: Pixabay.com

  Dzīves ritms šobrīd ir ļoti dinamisks, tādēļ arī neplānoti tēriņi nav nekas neparasts. Ne vienmēr visiem pieejami iekrājumi, tādēļ jāmeklē citas alternatīvas. Ja naudas līdzekļi nepieciešami steidzami, labs risinājums var būt ātrais kredīts. 

 • 1a.lv – interneta veikals, kas parūpējas par katru klientu

  Publicitātes foto

  Kāpēc tērēt stundas un spēkus lielveikalu ķemmēšanā, ja visu sev nepieciešamo var atrast sēžot dīvāna mīkstākajā spilvenā? Interneta veikali ir lieliska izdevība ērti pārskatīt un salīdzināt vairākus ražotājus, preces un piedāvājumus! 

 • Krēslu noma – lielisks risinājums pasākumam ar lielu viesu skaitu

  Publicitātes foto

  Noderīgs un piemērots serviss ikvienam pasākumam ir krēslu noma, lai nodrošinātu viesu komfortu un ērtības, kā arī pasākuma organizatoriem atvieglotu sagatavošanās darbus. Krēsliem ir jābūt pasākumam atbilstošam, tādēļ banketiem, sporta spēlēm, mūzikas festivāliem un citiem pasākumiem nepieciešama rūpīga un pārdomāta aprīkojuma izvēle. Krēslu noma ir viens no piedāvājumiem, ko sniedz pasākumu aprīkojuma serviss "Akurāts".