Vietējās ziņas

 • Vai spontāni lēmumi un kredīti internetā ir laba kombinācija?

  Foto: Shutterstock.com

  Rutīna garlaiko, bet mūsdienās dzīvē nav daudz vietas spontanitātei – ikdiena sastāv no darba un nedaudziem brīvajiem mirkļiem. Ja šo ierasto dzīves ritmu izdodas dažādot ar neieplānotiem braucieniem un negaidīto izklaidi, dzīvot kļūst interesantāk, taču, raugoties no finanšu viedokļa, spontanitāte var izmaksāt dārgi, īpaši, ja tiek ņemti daudzi kredīti internetā. Uzzini šajā rakstā, kā līdzsvarot finanšu labklājību un vēlmi darīt, ko vēlies!

 • Ātrie kredīti internetā pie Netcredit.lv – iegūsti naudu jau tūlīt!

  Ātro kredītu uzplaukums Latvijā tika novērots jau pirms vairāk nekā 10 gadiem. Šī kredīta veida popularitāti ietekmējuši dažādi faktori, un jāatzīst, ka tie ir vieni no pieprasītākajiem kredītiem joprojām! Ātro kredītu reklāmas iespējams redzēt teju itvisur, tostarp sponsorējot pasākumus, sportistus, māksliniekus u.c., lai popularizētu savu mērķi – palīdzību cilvēkiem. Ja Tev nav skaidrības, kas ir ātrie kredīti internetā, kādiem mērķiem tie paredzēti un kā var palīdzēt salīdzināšanas portāli, piemēram, Netcredit.lv, turpini lasīt un noskaidro raksta turpinājumā!

 • Kvalitatīva acu kosmētika no Drogas interneta veikala vien pāris klikšķu attālumā

  Foto: Shutterstock.com

  Satriecoši skaits meikaps acīm piesaista uzmanību un palīdz justies pārliecinoši gan ikdienā, gan īpašā situācijā. Pateicoties mūsdienīgiem kosmētiskajiem līdzekļiem, ikviena sieviete var pati izveidot profesionāla līmeņa acu grimu. Vienīgais nosacījums – kvalitatīva kosmētika, ko var iegādāties ne tikai skaistumkopšanas preču veikalos, bet arī internetā.

 • Esmilukafiju.lv iesaka: ko dāvināt kafijas vai tējas cienītājiem?

  Dāvanu saņemšana lielākajai daļai cilvēku sagādā prieku, taču, kā ir ar to pasniegšanu? Pirmkārt, jau piemērotas dāvanas atrašana it nemaz nav viegls uzdevums, izņemot, protams, gadījumus, kad iepriekš vienojies, ko saņēmējs vēlas, taču vairumā gadījumu pašam nākas izdomāt, kas otram cilvēkam varētu patikt un noderēt. 

 • Aizdevums bez ķīlas – 4 svarīgi jautājumi un atbildes uz tiem

  Foto: Shutterstock.com

  Tā kā šodien internets ir pilns ar visdažādākajiem aizdevumu veidiem un kreditoriem, ir ļoti viegli apjukt visā plašajā piedāvātajā klāstā. Skaidri zināms ir viens – nevienu nevilina kredīti, kuru iegūšanai papildus nepieciešams kaut ko ieķīlāt, jo tas rada nedrošības un diskomforta sajūtu pat visapzinīgākajiem kredīta ņēmējiem – aizdevēja "drošības spilvens" aizņēmējam zemapziņā rada iespaidu, ka kreditors viņam neuzticas, un kuram tad patīk šī sajūta! Šī iemesla dēļ tiek meklēti izdevīgākie aizdevumi bez ķīlas, kuru ir ne mazums – gluži kā potenciālos aizņēmējus interesējošie jautājumi. Kas ir aizdevums bez ķīlas? Kur aizņemties? Cik tas maksā? Atbildes uz šiem un vēl citiem jautājumiem atrodi raksta turpinājumā!

 • Lietotas automašīnas no visas Eiropas ar Mobile.de – tikai pāris klikšķu attālumā!

  Foto: Shutterstock.com

  Meklējot lietotu auto tepat Latvijā, nereti var sastapties ar situāciju, kad meklētā automašīna pie mums nav piedāvājumā vēlamajā krāsā, komplektācijā, cenā vai citos parametros, bet daži modeļi nav pieejami vispār. Tam par iemeslu ir ierobežotais tirgus piedāvājums, un bieži vien tas daudzus mudina kāroto spēkratu meklēt ārpus valsts robežām. Auto tirgotāji un privātpersonas, automašīnas no ārzemēm ieved jau sen, tomēr šobrīd pieejamie interneta servisi un pakalpojumi ievērojami atvieglo lietota auto pārbaudi, iegādi, dokumentu noformēšanu un atgādāšanu uz Latviju. Viens no šādiem servisiem ir vācu Mobile.de, kuru sadarbības partneri Latvijā piedāvā ērtu pakalpojumu lietotu auto iegādei no visas Eiropas.

 • Comparo.me – salīdzini pakalpojumus vienuviet!

  Ikdienā, iegādājoties nepieciešamās preces vai izmantojot plaši pieejamo pakalpojumu klāstu, nereti nākas pavadīt garas stundas lielveikalos, lai izvēlētos labāko no piedāvājumiem. Kā būtu, ja Tu to varētu darīt, neizejot no mājām, tādējādi ietaupot dārgo laiku? Tas viss ir iespējams, izmantojot Comparo.me piedāvājumu! Kas tas ir, kā to lietot un kāpēc tas var kalpot par lielu palīgu ikdienas dzīvē? Par visu raksta turpinājumā!

 • Kvalificētākais dermatologs Siguldā – prof. Jāņa Ķīša klīnikas izbraukuma konsultācijas

  Publicitātes foto

  Ikdienā maz domājam par ādas nozīmi veselības nodrošināšanā. Āda ir mūsu ķermeņa lielākais orgāns, kas veic dzīvībai vitāli svarīgas funkcijas, pasargājot cilvēku no ārējās vides nelabvēlīgās ietekmes un traumām, kā arī atspoguļo iekšējo orgānu veselības stāvokli. 

 • Logunams.lv – PVC logi, pieredze un pieeja

  Publicitātes foto

  Ja jūsu mājās, birojā vai vasarnīcā pienācis laiks mainīt logus, tad Logunams.lv piedāvātie pakalpojumi ir tieši tas, kas vajadzīgs. Šī firma piedāvā ne tikai plašu plastmasas logu klāstu, bet arī nodrošina lielisku servisu un individuālu pieeju katram klientam. Teju 20 gadu pieredze un stabili kvalitātes standarti ierindo Logunams.lv starp vadošiem PVC logu tirdzniecības un montāžas speciālistiem. 

 • Koša durvju krāsa 5 radošām un oriģinālām idejām

  Foto: Shutterstock.com

  Lai ierasti brūnā durvju krāsa kļūst par pagātni! Mūsdienās krāsa kokam nopērkama daudzos toņos, tāpēc arī jums ir laiks atsvaidzināt mājokļa interjeru ar pāris košiem otas triepieniem. Iedvesmojieties, aplūkojot Sadolin idejas un ieteikumus!