Vietējās ziņas

 • Autovadītāj, neriskē – telefona zvans pagaidīs!

  Cilvēkiem ir dīvaina tieksme darīt to, kas, kā viņi zina, var radīt nepatīkamas sekas un pat nogalināt – dažādās atkarības ir tam labs pierādījums. Arī ieradums lietot mobilo tālruni pie stūres var izraisīt letālas sekas. 

 • Monitoru attīstība: no televizoriem līdz šķidro kristālu displejiem

  Ne tik senā pagātnē daudziem no mums mājās atradās "kārtīgs" datora monitors – tā sauktais CRT (no angļu val. cathode ray tube, kas nozīmē "kineskops" – elektronstaru lampas veids) monitors, kas biezumā sasniedza pat 30 centimetrus un aizņēma pamatīgu daļu no darba galda. Mūsdienās lielākā daļa monitoru ir ārkārtīgi plāni un viegli, bet tajos laikos CRT monitori bija augstākais izgudrotāju sasniegums. Kā mēs esam nonākuši līdz mūsdienu plānajiem datoru ekrāniem un ko pasaule lietoja pirms CRT monitoriem, skaidro informāciju tehnoloģiju uzņēmums "Capital".   

 • Jaunums – tiešsaistes Basketbola Platforma NextGenBaller

  Latvijā radīta pirmā tiešsaistes basketbola platforma NextGenBaller, kas piedāvā attālinātos basketbola treniņus jebkuram interesentam gan Latvijā, gan visā pasaulē.

 • Ar mierīgu sirdi uz ceļa – kas nepieciešams drošam autobraucienam

  Tuvojoties pavasarim daudzi no mums arvien vairāk dodas izbraucienos ar automobili. Ne tikai pirms šādiem izbraucieniem, bet arī ikdienā, vienmēr vērts pārliecināties, ka automobilis ir atbilstošā tehniskā stāvoklī un ka līdzi ir visi nepieciešamie dokumenti. Kā sagatavoties braucieniem, stāsta apdrošināšanas portāls manapolise.lv.

 • Dāvanas sievietēm, kas paliks atmiņā

  Balstoties uz to, kādām emocijām ir jāsniedz sajūtu dāvanai, esam sagatavojuši vairākas lieliskas dāvanu idejas sievietei, kas viņai noteikti paliks atmiņā.

 • Tulkojumu veidu daudzveidība – kādu izvēlēties?

  Tāpat kā visam šajā pasaulē arī tulkojumiem ir sava klasifikācija. 

 • Atsperu matrači – no pamata līdz pildījumam

  Daudzi atzīst, ka viņu ikdienas mīļākais brīdis ir vakars, kad pēc garas darba dienas var iegulties gultā un atpūsties. Šādai pilnvērtīgai atpūtai ir nepieciešams kvalitatīvs pamats jeb matracis. Lai arī pirmie matrači zināmi jau kopš aizvēsturiskiem laikiem, matrači mūsdienu izpratnē aizsākās no vienkāršākās un tradicionālākās atsperu gultasvietas. Savukārt šobrīd veikali piedāvā plašu matraču klāstu no dažādiem materiāliem un pildījumiem. Lai izprastu matraču ēras aizsākumus, nelielu ieskatu atsperu matraču vēsturē un materiālos sniedz veikals E-matraci.lv.

 • Laba cena satiek komfortu – tas ir matracis no Erti.lv

  Jauna matrača iegādi parasti neveicam biežāk par reizi dažos gados. Kad ir pienācis laiks izvēlēties savu jauno matraci, svarīgi pievērst uzmanību tam, kādas ir matrača lietotāja vēlmes un iespējas.

 • Lampa modernā interjerā: ko iesaka dizaineri?

  Foto: Shutterstock.com

  Lampa ir ne tikai funkcionāls, bet arī estētisks priekšmets, kas piešķir mājokļa dizainam nepieciešamo rozīnīti un akcentē izvēlēto interjera stilu. Atraktīvas, modernas lampas tiek ražotas visdažādākajās formās un krāsās, taču, tāpat kā jebkurā cita nozarē, arī lampām ir sava mode. Lasi šajā rakstā, kādas ir lampu modes tendences pēdējos gados!

 • Kāds ir minimālais protektora dziļums vasaras riepām?

  Vasaras riepas protektora dziļumsVieglo auto minimālais protektora dziļums ir 1,6 mm, tomēr jāņem vērā, ka nodilušas auto riepas, strauji bremzējot uz mitra ceļa, slīd. Jaunas vasaras riepas protektora dziļums parasti ir ap 7–8 mm.