Vietējās ziņas

 • Lampa modernā interjerā: ko iesaka dizaineri?

  Foto: Shutterstock.com

  Lampa ir ne tikai funkcionāls, bet arī estētisks priekšmets, kas piešķir mājokļa dizainam nepieciešamo rozīnīti un akcentē izvēlēto interjera stilu. Atraktīvas, modernas lampas tiek ražotas visdažādākajās formās un krāsās, taču, tāpat kā jebkurā cita nozarē, arī lampām ir sava mode. Lasi šajā rakstā, kādas ir lampu modes tendences pēdējos gados!

 • Kāds ir minimālais protektora dziļums vasaras riepām?

  Vasaras riepas protektora dziļumsVieglo auto minimālais protektora dziļums ir 1,6 mm, tomēr jāņem vērā, ka nodilušas auto riepas, strauji bremzējot uz mitra ceļa, slīd. Jaunas vasaras riepas protektora dziļums parasti ir ap 7–8 mm.

 • Noderīgi padomi, kā samazināt ikdienas tēriņus

  Ikvienam ir kāds kvēls un ilgi lolots sapnis, piemēram, doties ceļojumā uz Romu vai Barselonu, iegādāties sen kārotu automašīnu vai nopirkt kādu elegantu apģērba gabalu, kas liks justies īpaši. 

 • Reklāma un sludinājumi Siguldā jaunā portālā dalder.lv

  Sludinājumi ir aktuāli jau kopš cilvēka attīstības pirmsākumiem, un tas ir viens no senākajiem reklāmas veidiem. Latvijas iedzīvotāji ļoti aktīvi izmanto sludinājumus, lai pārdotu automašīnas, nekustamos īpašumus, koncertu biļetes, kā arī citas preces un pakalpojumus. Diemžēl zināmākie pieejamie sludinājumu portāli ir neērti ikdienas lietošanā un netiek atjaunoti atbilstoši 21. gadsimtam. Īpaši nozīmīgi tas ir reģionu iedzīvotājiem, kas saskaras ar problēmu filtrēt sludinājumus pēc lokācijas. Vai iedzīvotājiem ārpus Rīgas, piemēram, Siguldā ir iespēja ērti atrast sludinājumus, kas aktuāli tuvākajā apkaimē!? 

 • Sporta bārs – garda ēdiena un aizraujošu sporta pārraižu kombinācija

  Sporta bārā Optibet laipni gaidīti ne tikai tie, kam sirdij tuvs ir sports, bet arī tie, kuri vēlas nobaudīt gardu un kvalitatīvu ēdienu un dzērienus, sajust brīvu un patīkamu atmosfēru, kā arī piešķilt dzīvei dzirksti ar spēles azartu. Mūsdienās sporta bāri nav retums, un tie sastopami visā pasaulē, tajā skaitā arī Latvijā, turklāt, pateicoties apmeklētāju pieaugumam, Optibet sporta bārs ir Tev tuvāk ne tikai Rīgā, bet arī Jelgavā un Jūrmalā. Lai arī kāds būtu Tavs mērķis – atpūta, izklaide vai sporta pārraižu vērošana – šeit noteikti ir vērts iegriezties. 

 • Meža pārdošana – nopietns solis, kas jāveic atbildīgi

  Šķiet, jau kopš pašiem pirmssākumiem latvietim ir īpaša saikne ar mežu – tas mums palīdzējis uzcelt māju, devis materiālu kā šūpulim, tā zārkam, cienājis mūs ar sēnēm un ogām un nemiera laikos sniedzis patvērumu tiem, kuri kara šausmās iesaistīties nevēlējās. Ne velti tautasdziesmas par mežu ir mērāmas simtos, arī latviešu dzejnieki mežu un ar to saistītos dabas tēlus izmanto gan kā metaforas jūtu pasaulei, gan vienkārši jūsmo par meža burvību. Un tagad mums ir pat pašiem savs spraiga sižeta seriāls ar mežu nosaukumā – "Sarkanais mežs". Tas viss, protams, ir skaisti un romantiski, kamēr vien pats neesi mežu īpašnieks, kuram jādomā par visām praktiskajām meža uzturēšanas lietām...

 • Atšķirība starp lietotām riepām un nolietotām riepām

  Tāda nu ir skarbā dzīves realitāte – novecojam gan mēs, gan mūsu autiņa riepas, tāpēc abos gadījumos aktuāls kļūst jautājums, kā paildzināt jaunību, kā priekšlaicīgi neaiziet postā un gādāt par maksimālu resursu izmantošanu. Te arī patiesībā der viena atbilde gan par savu dzīvi, gan riepām, jo abos gadījumos nepieciešmas rūpes un tāds kā "veselīgs" dzīvesveids, bet pats svarīgākais – jāizvairās no pārslodzes! 

 • Vai ikvienam cilvēkam der jebkādas cietības matracis?

  Piemērotas cietības matrača izvēle var ievērojami ietekmēt Jūsu miega kvalitāti, kas savukārt izmaina pašsajūtu, veselības stāvokli, darbaspējas un pat izskatu. Piemēram, guļot uz pārāk mīksta matrača, Jūs pamodīsities ar sāpēm un stīvumu sprandā, mugurā un locītavās. Savukārt pārāk ciets matracis radīs sāpes ķermeņa atbalsta punktos. Tieši tādēļ matraču veikals Erti.lv piedāvā iegādāties dažādas cietības un pildījumu Latvijā ražotus matračus.

 • Praktiski un izturīgi – tenta angāri

  Unikālie, izturīgie un praktiskie tenta angāri var tikt izmantoti dažādiem mērķiem – sākot ar pasākumu rīkošanu un viesu uzņemšanu, nesatraucoties par laika apstākļiem, beidzot ar angāru lietošanu rūpniecības, tirdzniecības, lauksaimniecības, sporta un daudzām citām vajadzībām. Par spīti vieglajai konstrukcijai un PVC tenta audumam šie angāri ir ļoti izturīgi pret vēju, sniegu un lietu. 

 • Stūra dīvāni – gaumīgas un multifunkcionālas mēbeles viesistabai

  Foto: idmebeles.lv

  Daudzos mājokļos viesistabas centrs ir dīvāns – komfortabla un atraktīva mēbele, kas piešķir istabai īpašu atpūtas un miera atmosfēru. Kvalitatīvi stūra dīvāni var kalpot gadiem ilgi, taču, lai nemainītu dīvānu ik pēc diviem gadiem, plašajā piedāvājumā jāatrod izturīgs un moderns dīvāns. Uzziniet šajā rakstā par stūra dīvāna izvēles stratēģiju un iepazīstieties ar jaunākajām mēbeļu modes tendencēm!