Vietējās ziņas

 • 10 naudas taupīšanas padomi

  Lūk, 10 padomi taupīšanai, kas ļaus sagatavoties arī nebaltām dienām. 

 • Laba cena satiek komfortu – tas ir matracis no Erti.lv

  Jauna matrača iegādi parasti neveicam biežāk par reizi dažos gados. Kad ir pienācis laiks izvēlēties savu jauno matraci, svarīgi pievērst uzmanību tam, kādas ir matrača lietotāja vēlmes un iespējas.

 • 4 iemesli, kāpēc Optibet sporta bāru iecienījuši ne tikai sporta fani

  Domājot par to, kur doties izklaidēties, mēs ņemam vērā vairākus faktorus, un katram tie var būt atšķirīgi. Kāds īpašu uzmanību pievērš atrašanās vietai un reputācijai, cits izvērtē piedāvājumu un izklaides iespējas, vēl kāds pārliecinās, ka atmosfēra atbilst viņa gaumei. Visi šie faktori kopā nosaka to, vai konkrētā vieta mums patiks, vai tajā atgriezīsimies atkal. Optibet sporta bārs ir vieta, kas piesaista apmeklētājus dažādos veidos, un to novērtē ne tikai sporta entuziasti, bet arī cilvēki, kuriem vienkārši patīk labi pavadīt laiku baudāmā atmosfērā. Kādēļ arī tev turp vajadzētu doties, lasi turpinājumā!

 • Lampa modernā interjerā: ko iesaka dizaineri?

  Foto: Shutterstock.com

  Lampa ir ne tikai funkcionāls, bet arī estētisks priekšmets, kas piešķir mājokļa dizainam nepieciešamo rozīnīti un akcentē izvēlēto interjera stilu. Atraktīvas, modernas lampas tiek ražotas visdažādākajās formās un krāsās, taču, tāpat kā jebkurā cita nozarē, arī lampām ir sava mode. Lasi šajā rakstā, kādas ir lampu modes tendences pēdējos gados!

 • Kāds ir minimālais protektora dziļums vasaras riepām?

  Vasaras riepas protektora dziļumsVieglo auto minimālais protektora dziļums ir 1,6 mm, tomēr jāņem vērā, ka nodilušas auto riepas, strauji bremzējot uz mitra ceļa, slīd. Jaunas vasaras riepas protektora dziļums parasti ir ap 7–8 mm.

 • Noderīgi padomi, kā samazināt ikdienas tēriņus

  Ikvienam ir kāds kvēls un ilgi lolots sapnis, piemēram, doties ceļojumā uz Romu vai Barselonu, iegādāties sen kārotu automašīnu vai nopirkt kādu elegantu apģērba gabalu, kas liks justies īpaši. 

 • Reklāma un sludinājumi Siguldā jaunā portālā dalder.lv

  Sludinājumi ir aktuāli jau kopš cilvēka attīstības pirmsākumiem, un tas ir viens no senākajiem reklāmas veidiem. Latvijas iedzīvotāji ļoti aktīvi izmanto sludinājumus, lai pārdotu automašīnas, nekustamos īpašumus, koncertu biļetes, kā arī citas preces un pakalpojumus. Diemžēl zināmākie pieejamie sludinājumu portāli ir neērti ikdienas lietošanā un netiek atjaunoti atbilstoši 21. gadsimtam. Īpaši nozīmīgi tas ir reģionu iedzīvotājiem, kas saskaras ar problēmu filtrēt sludinājumus pēc lokācijas. Vai iedzīvotājiem ārpus Rīgas, piemēram, Siguldā ir iespēja ērti atrast sludinājumus, kas aktuāli tuvākajā apkaimē!? 

 • Sporta bārs – garda ēdiena un aizraujošu sporta pārraižu kombinācija

  Sporta bārā Optibet laipni gaidīti ne tikai tie, kam sirdij tuvs ir sports, bet arī tie, kuri vēlas nobaudīt gardu un kvalitatīvu ēdienu un dzērienus, sajust brīvu un patīkamu atmosfēru, kā arī piešķilt dzīvei dzirksti ar spēles azartu. Mūsdienās sporta bāri nav retums, un tie sastopami visā pasaulē, tajā skaitā arī Latvijā, turklāt, pateicoties apmeklētāju pieaugumam, Optibet sporta bārs ir Tev tuvāk ne tikai Rīgā, bet arī Jelgavā un Jūrmalā. Lai arī kāds būtu Tavs mērķis – atpūta, izklaide vai sporta pārraižu vērošana – šeit noteikti ir vērts iegriezties. 

 • Meža pārdošana – nopietns solis, kas jāveic atbildīgi

  Šķiet, jau kopš pašiem pirmssākumiem latvietim ir īpaša saikne ar mežu – tas mums palīdzējis uzcelt māju, devis materiālu kā šūpulim, tā zārkam, cienājis mūs ar sēnēm un ogām un nemiera laikos sniedzis patvērumu tiem, kuri kara šausmās iesaistīties nevēlējās. Ne velti tautasdziesmas par mežu ir mērāmas simtos, arī latviešu dzejnieki mežu un ar to saistītos dabas tēlus izmanto gan kā metaforas jūtu pasaulei, gan vienkārši jūsmo par meža burvību. Un tagad mums ir pat pašiem savs spraiga sižeta seriāls ar mežu nosaukumā – "Sarkanais mežs". Tas viss, protams, ir skaisti un romantiski, kamēr vien pats neesi mežu īpašnieks, kuram jādomā par visām praktiskajām meža uzturēšanas lietām...

 • Atšķirība starp lietotām riepām un nolietotām riepām

  Tāda nu ir skarbā dzīves realitāte – novecojam gan mēs, gan mūsu autiņa riepas, tāpēc abos gadījumos aktuāls kļūst jautājums, kā paildzināt jaunību, kā priekšlaicīgi neaiziet postā un gādāt par maksimālu resursu izmantošanu. Te arī patiesībā der viena atbilde gan par savu dzīvi, gan riepām, jo abos gadījumos nepieciešmas rūpes un tāds kā "veselīgs" dzīvesveids, bet pats svarīgākais – jāizvairās no pārslodzes!