Marusha Nord Ecosmetic

Marusha Nord Ecosmetic

Garkalne, Nākotnes 30, Garkalnes pagasts, Ropažu nov. LV-2137
+371 26310000 +371 26310000 Mājaslapa Mājaslapa

Par mums

"MARUSHA" ir Latvijas dabīgās kosmētikas zīmols, kura produkti ir cilvēka veselībai un apkārtējai videi draudzīgi. Produktus rada, testē zīmola dibinātāja un vadītāja Marita Āboltiņa, kura ieguvusi izglītību dabīgās kosmētikas izstrādē. Produktu sastāvā ir pašu vākti Latvijas savvaļas augi, pašizgatavoti augu macerāti. Produkti ir radīti Latvijā un ir pilnīgs roku darbs.
Sortimentā ir matu kopjošā kosmētika - cietie šampūni, kondicionieri un matu eļļa ar Latvijas kadiķi, kas samazina matu izkrišanu, veicina matu augšanu, dod matiem spīdumu, veselīgu izskatu. Ādas kopšanai tiek piedāvāts atjaunojošs pretgrumbu sejas serums ar augstvērtīgām eļļām un Q10, ādu barojoši un mīkstinoši ķermeņa cietie losjoni un lūpu balzami ar kliņģerīti un burkānu eļļu, kuri īpaši ieteicami sausai ādai. Piedāvājam arī ādu barojošas dabīgas ziepes ar Latvijas medu, kadiķi, smiltsērkšķi, kakao sviestu, kā arī skūšanās ziepes sausai ādai un sejas attīrošās ziepes taukainai ādai. Praktiskas un ekonomiskas ir trauku jeb saimniecības ziepes, kuras ir pilnīgi nekaitīgas un mazgā, spodrina visu – izlietnes, traukus, mēbeles, apģērbu. Jaunums ir dabīgi lina aksesuāri asins cirkulācijas uzlabošanai – tamborēti lina dušas un masāžas cimdi, sejas masāžas drāna, kā arī lina grozi.
Katrs no mums ir īpašs un skaists dabas brīnums. Un tādi ir arī "MARUSHA" produkti, ko radām jums!

 

Kontaktinformācija

Mobilais tālrunis +371 26310000
E-pasts marushacosmetic@gmail.com
Mājaslapa https://www.marusha.lv/
Reģistrācijas numurs 40103221360

Atslēgvārdi

Dabīga kosmētika, natural cosmetics, šampūns, kondicionieris, kondicionieris – maska, cietais šampūns, cietais kondicionieris, ķermeņa losjons, lūpu balzams, matiem, matu kopšana, matu augšana, dāvana, veselībai nekaitīgs, videi draudzīgs, dabai draudzīgs, ceļojums, ērti lietot, eco kosmētika, ekoloģiska kosmētika, ķermeņa kopšanas līdzekļi, skaistumkopšana, kosmētika, matu tipi, taukaini mati, sausi mati, kosmētika jūtīgai ādai, baro ādu, mitrina ādu, ražošana, pārgājieni, bez parabēniem, bez SLS un ķīmiskām krāsvielām, dabīgas ziepes, sejas serums, ziepes sejai, lina aksesuāri, lina dušas cimds, lina masāžas cimds, lina sejas masāžas drāna, lina grozs, matu eļļa, eļļa sausiem matu galiem, eļļa matu kopšanai, dabīgas ziepes ar kadiķi, ziepes ar citronzāli, ziepes jutīgai ādai, skūšanās ziepes, sausai ādai, ziepes bez smaržas, trauku ekoloģiskas ziepes, saimniecības ziepes, roku darbs, Latvijā radīts, ilgtspēja. ...vairāk

Pieteikt izmaiņas uzņēmuma informācijā

Galerija