Sporta bārs – garda ēdiena un aizraujošu sporta pārraižu kombinācija

Sporta bārā Optibet laipni gaidīti ne tikai tie, kam sirdij tuvs ir sports, bet arī tie, kuri vēlas nobaudīt gardu un kvalitatīvu ēdienu un dzērienus, sajust brīvu un patīkamu atmosfēru, kā arī piešķilt dzīvei dzirksti ar spēles azartu. Mūsdienās sporta bāri nav retums, un tie sastopami visā pasaulē, tajā skaitā arī Latvijā, turklāt, pateicoties apmeklētāju pieaugumam, Optibet sporta bārs ir Tev tuvāk ne tikai Rīgā, bet arī Jelgavā un Jūrmalā. Lai arī kāds būtu Tavs mērķis – atpūta, izklaide vai sporta pārraižu vērošana – šeit noteikti ir vērts iegriezties. 

Ikvienā Optibet sporta bārā Tu jutīsies ērti un mājīgi. Par to parūpēsies ne tikai pievilcīgais telpu iekārtojums un draudzīgais bāra kolektīvs, bet arī gardie ēdieni un dzērieni, kas ir sporta bāra piedāvājumā. Šeit varēsi ne tikai vērot spēles kā īsts fans, nēsājot savas iecienītākās komandas kreklu, bet arī varēsi izmēģināt veiksmi, mēģinot paredzēt spēļu norisi vai iznākumu. Optibet sporta bāros iespējams skatīties ne tikai populārākās spēles no tādiem sporta veidiem kā hokejs, futbols, basketbols, bokss, teniss un citiem, bet arī varēsi vērot dažādas pārraides par aktualitātēm sportā. Jo ikvienam īstenam fanam taču ir svarīgi būt lietas kursā par notiekošo savā sporta veidā, vai ne? 

Ja vēlies izbaudīt īpašos piedāvājumus un citus bonusus, iesakām kļūt par Optibet sporta bāra reģistrēto lietotāju. To iespējas izdarīt pavisam vienkārši un ātri, atliek tikai ienākt mūsu mājaslapā, aizpildīt reģistrācijai nepieciešamās ailītes, un gatavs! Jau uzreiz varēsi sākt izmantot dažādas reģistrēto lietotāju privilēģijas, kuras noteikti ir vērts izmēģināt. 

Ikvienam, kuram patīk gardi paēst, noteikti ir jāzina, ka visos Optibet sporta bāros darba dienās no plkst.12.00 līdz 16.00 ir iespēja izbaudīt īpašo pusdienu piedāvājumu par ļoti labu cenu! Šis ir ideāls risinājums tiem, kas meklē, kur gardi un izdevīgi nobaudīt pusdienas darba dienas vidū. Protams, visu laiku ir pieejami arī dažādi citi ēdieni un dzērieni, kas minēti ēdienkartē. Atšķirībā no daudziem citiem sporta bāriem, Optibet piedāvā ne tikai uzkodas, bet arī otros ēdienus, desertus un dažādus gardus dzērienus, sākot no kokteiļiem līdz pat kafijai. 
Ņemot vērā pieprasījumu un Optibet sporta bāru apmeklējumu, gadījumos, kad vēlies doties paēst vai izklaidēties kopā ar draugiem vai kolēģiem, iesakām pirms tam laicīgi rezervēt galdiņu, kā arī pieteikt īpašas uzkodas vai dzērienus, kurus vēlēsieties baudīt. 

Optibet sporta bārā ikviens varēs izbaudīt sporta spēles, spēļu azarta garšu un lieliskus ēdienus un dzērienus ne tikai vakaros, bet visas dienas garumā. Šī ir vieta, kuru apmeklēt gan vienatnē, gan kopā ar lielisku kompāniju!