"Ceļojumu bode": Nākamā gada vasaras sezonā visvairāk rezervē ceļojumus uz Grieķiju

Ilustratīvs foto/ Foto: Pixabay.com
Ilustratīvs foto/ Foto: Pixabay.com

Nākamā gada vasaras sezonā Latvijas iedzīvotāji visvairāk rezervē ceļojumus uz Grieķiju, aģentūrai LETA pastāstīja interneta tūrisma aģentūras "Ceļojumu bode" valdes priekšsēdētājs Kaspars Gēgeris.

"Vasaras sezonas līderis ir Grieķija. Tas bija izteikti arī šogad un nākamgad būs vēl vairāk. Ir daudz tiešo čarterreisu uz Grieķiju, Krētas un Rodas salām, kā arī Korfu. Mēs šobrīd redzam, ka starp agrajām rezervācijas akcijām tieši Grieķija ir vispopulārākais virziens. Daudzus gadus Turcija bija vispopulārākais galamērķis, bet šogad uz Turciju un Grieķiju aizbrauca līdzīgs skaits tūristu," sacīja Gēgeris, piebilstot, ka nākamgad ceļojumu uz Grieķiju popularitāte nemazināsies.

2015.gadā "Ceļojumu bode" strādāja ar 109 477 eiro apgrozījumu, kas ir par 2,4% vairāk nekā gadu iepriekš, savukārt uzņēmuma peļņa bija 7150 eiro pretēji zaudējumiem gadu iepriekš.

SIA "Ceļojumu bode" reģistrēta 2008.gadā. Tās pamatkapitāls ir 2845 eiro. Uzņēmuma 100% daļu īpašnieks ir Kaspars Gēgeris, liecina "Firmas.lv" informācija.

Viss par: Latvijas ziņas