Lieliska atpūta viesu namā "Zvīguļi"

Publicitātes foto
Publicitātes foto

Viesu nams "Zvīguļi" atrodas 100 metru attālumā no A2 šosejas, 6 minūšu brauciena attālumā no Siguldas un 20 minūšu brauciena attālumā no Rīgas.

♦ Piedāvājam 2 plašas zāles, vienu no tām ar kamīnu, līdz 50 cilvēku kolektīvam – gan ģimenēm, gan darba kolektīviem. Zāles ar visu tehnisko aprīkojumu, ar virtuves īri, pirti, zāli ar galda tenisu, plašu autostāvvietu. Piedāvājam nakšņošanu 10 mājīgās istabiņās ar individuāliem sanitārajiem mezgliem un lielo kopā gulēšanas zāli, kur izguldināsim uz matračiem.


♦ Plaša zaļā zona ar  izbūvētu koka terasi, lapeni, telts vietām, ugunskura vietu un zupas katlu āra pasākumiem.
♦ Pieejama pieturvieta kemperiem un treileriem ar elektrības pieslēgumu, iespēju iztukšot atkritumu un WC tvertnes, veikt personīgās higiēnas pasākumus. Vienlaicīgi varam uzņemt 15 automašīnas.

♦ Viesu nams atrodas Gaujas Nacionālā parka teritorijā. Uzreiz aiz žoga ir iespēja staigāt cilvēka neskartā mežā, kur dziļā gravā līkumo Skolas upīte, pa kuras krastiem, apskatot nelielu ūdenskritumu, 15 minūšu laikā var aiziet līdz Gaujai.
♦ Ja vēlaties, organizēsim makšķerēšanu tuvējos zivju dīķos, zivis nekavējoties grilējot, kā arī aizvedīsim uz Baltijā lielāko jauno jātnieku skolu. 5 minūšu attālumā varēsiet aplūkot Bansai parku, atpūsties Rāmkalnu izklaidēs, kas lepojas ar garāko rodeļu trasi Baltijā, vai lidot Vēja tunelī. Pāris minūšu attālumā atrodas motociklu un kvadraciklu trase. 10 km attālumā atrodas Siguldas izklaides. 4 minūšu brauciena attālumā atrodas Inčukalna baseins un sporta komplekss. Savukārt netālu Lojā varat apskatīt unikālus smilšakmens atsegumus, bet Gaujas vecupē – unikālus biotopus un bebru būves.
♦ Neiebilstam, ja ierodaties kopā ar saviem mājdzīvniekiem.

♦ Ja vēlaties, ēdināšanu nodrošina pārbaudīti un par demokrātiskām cenām pieejami sadarbības partneri. 


Ja mēs Jums šķietam interesanti, brauciet ciemos!


Viesu nams "Zvīguļi", Krasta iela 60, Gauja, Inčukalna novads.
Tālrunis 20789789
www.zviguli.lv
@ZviguliViesuNams