Esmilukafiju.lv iesaka: ko dāvināt kafijas vai tējas cienītājiem?

Dāvanu saņemšana lielākajai daļai cilvēku sagādā prieku, taču, kā ir ar to pasniegšanu? Pirmkārt, jau piemērotas dāvanas atrašana it nemaz nav viegls uzdevums, izņemot, protams, gadījumus, kad iepriekš vienojies, ko saņēmējs vēlas, taču vairumā gadījumu pašam nākas izdomāt, kas otram cilvēkam varētu patikt un noderēt. 

Kafijas un tējas baudīšana ir iecienīta daudzās valstīs, tostarp arī Latvijā. Ļoti daudz cilvēku katru dienu sāk ar tasi kafijas vai tējas, kā arī patērē to ikdienā, dzerot to restorānos, viesnīcās, birojā un arī mājās. 

Tāpēc, ja vēl joprojām lauzi galvu par to, ko uzdāvināt draugam, kolēģim, radiniekam, kursabiedram vai kādam citam tuvākam cilvēkam dzimšanas vai vārdā, Ziemassvētkos un citā svinīgā situācijā, iesakām Tev ienāk Esmilukafiju.lv. Tas ir konceptveikals, kas izveidots kafijas un tējas cienītājiem, piedāvājot plašu preču sortimentu. 

Papildus tam, ka šajā interneta veikalā iespējams iegādāties maltu un pupiņu kafiju, kafijas kapsulas, ēdamo kafiju, kafijas automātus, brūvrīkus, tēju un dažādus piederumus šo dzērienu pagatavošanai, Esmilukafiju konceptveikals piedāvā arī dāvanu sadaļu, kurā atradīsi oriģinālas, elegantas un noderīgas dāvanas. 

Kafija
Papildus daudzveidīgajam kafijas šķirņu un garšu klāstam, Esmilukafiju.lv vari iegādāties kafiju arī dāvanām, piemēram, ekoloģisko tīro un svaigi grauzdēto Latvijas Nacionālo kafiju skaistā un patriotiskā iepakojumā. Tāpat šajā veikalā pieejami arī mūsdienīgie un gardie Coffee Pixels kafijas batoniņi, kuri steidzīgajā ikdienas ritmā noderēs tieši tad, kad nepieciešama enerģijas deva. 

Tēja
Interneta veikalā iespējams iegādāties elegantus tējas komplektus un tējas kastes, kā arī kvalitatīvus tējas sietiņus. Izsmalcinātās tējas kastes būs lielisks papildinājums, gan birojam, uzņemot klientus un sadarbības partnerus, gan arī ikvienam mājoklim, lai iepriecinātu gan ģimeni, gan arī viesus. Daudzveidīgās tējas šķirnes būs piemērotas dažādu garšu un stiprumu cienītājiem, piemēram, Coffret Palace lielajā tējas kastē atrodami 12 veidi, tajā skaitā melnā tēja, zaļā tēja, aromatizēta melnā tēja, aromatizēta baltā tēja, zāļu tēja un aromatizēta zaļā tēja. Katram veidam pieejams arī apraksts un pagatavošanas norādījumi. Savukārt, piemēram, Entracte Coffret tēju komplekts izceļas ar spilgtu un modernu iepakojumu, kurā atrodami seši tēju veidi. 

Brūvrīki
Ikviens, kurš iecienījis baudīt restorāna līmeņa kafiju, noteikti novērtēs dāvanu, kurā ietilpst kāds no Esmilukafiju.lv pieejamiem brūvrīku komplektiem. Vari izvēlēties, piemēram, komplektu, kurā ir kafijas dzirnaviņas, franču prese un kafija, aeroprese ar kafijas dzirnaviņām un kafiju, kā arī citu komplektāciju. 

Trauki
Šeit atradīsi gan krūzīšu un apakštasīšu komplektus, gan arī elegantas termokrūzes un tējas dekanteru. Dāvanu pasniegšanai piedāvājam arī kvalitatīvus dāvanu maisiņus. 

Korporatīvās dāvanas
Neatkarīgi no tā, vai vēlies iepriecināt uzņēmuma darbiniekus, klientus vai sadarbības partnerus, Esmilukafiju.lv korportatīvās dāvanas būs tieši tas, kas vajadzīgs. Šeit ietilpst gan tēju komplekti, gan arī trauki dzērienu baudīšanai. 

Ienāc uz izvēlies dāvanu sev vai saviem mīļajiem jau šodien!