Vietējās ziņas

 • Kādu kredīta veidu labāk izvēlēties?

  Foto: Pixabay.com

  Neiedziļinoties detaļās, var šķist, ka ātrie kredīti ir ļoti līdzīgi. Taču nesteidzieties noformēt aizdevumu uzreiz. Sākumā padomājiet, kāds kredīta veids būs atbilstošs Jūsu situācijai. 

 • Kredīti neparedzētiem gadījumiem

  Foto: Pixabay.com

  Pats svarīgākais, kas jāņem vērā pirms aizņemšanās ir tas, ka īstermiņa aizdevums ir paredzēts tikai īslaicīgu, neparedzētu finanšu problēmu risināšanai.

 • 1a.lv – interneta veikals, kas parūpējas par katru klientu

  Publicitātes foto

  Kāpēc tērēt stundas un spēkus lielveikalu ķemmēšanā, ja visu sev nepieciešamo var atrast sēžot dīvāna mīkstākajā spilvenā? Interneta veikali ir lieliska izdevība ērti pārskatīt un salīdzināt vairākus ražotājus, preces un piedāvājumus! 

 • Mūsdienīgs kredīts internetā

  Foto: Pixabay.com

  Dzīves ritms šobrīd ir ļoti dinamisks, tādēļ arī neplānoti tēriņi nav nekas neparasts. Ne vienmēr visiem pieejami iekrājumi, tādēļ jāmeklē citas alternatīvas. Ja naudas līdzekļi nepieciešami steidzami, labs risinājums var būt ātrais kredīts. 

 • Krēslu noma – lielisks risinājums pasākumam ar lielu viesu skaitu

  Publicitātes foto

  Noderīgs un piemērots serviss ikvienam pasākumam ir krēslu noma, lai nodrošinātu viesu komfortu un ērtības, kā arī pasākuma organizatoriem atvieglotu sagatavošanās darbus. Krēsliem ir jābūt pasākumam atbilstošam, tādēļ banketiem, sporta spēlēm, mūzikas festivāliem un citiem pasākumiem nepieciešama rūpīga un pārdomāta aprīkojuma izvēle. Krēslu noma ir viens no piedāvājumiem, ko sniedz pasākumu aprīkojuma serviss "Akurāts".

 • Mops grīdas mazgāšanai palīdzēs uzturēt telpas tīras viegli un ērti!

  Publicitātes foto

  Ja meklējat ērtu risinājumu, kas palīdzētu sakopt grīdu Jūsu apsaimniekotajās vai Jums piederošajās telpās, mops grīdas mazgāšanai būs tieši tas, kas vajadzīgs. Kas ir mops un kāpēc tas ir labāks par tik ierastajām grīdas lupatām?

 • Jūsu palīgs grūtos brīžos

  Foto: Pexels.com

  Reizēm dzīvē rodas situācijas, kad ir nepieciešams pēc iespējas ātrāk sagādāt noteikto naudas summu, piemēram, medikamentu iegādei. Ko darīt, ja algas diena būs tikai nākamajā nedēļā? 

 • SMS kredīts internetā var līdzēt, ja steidzami nepieciešami papildus finanšu līdzekļi 

  Publicitātes foto

  Saskaņā ar aktuālo TNS aptauju par veidiem, kā tiek veikti norēķini, 78% aptaujāto norāda, ka izmanto iespēju maksāt ar bankas karti vai internetbankā. Kā norēķini, tā arī naudas kredīti ir piedzīvojuši pārmaiņas, nodrošinot iespēju saņemt aizņēmumu, nosūtot īsziņu. SMS kredīts internetā ir viens no jaunākajiem veidiem, kā, rūpīgi izsverot savas atmaksāšanas iespējas, iegūtu papildus finanšu līdzekļus neatliekamiem pirkumiem vai maksājumiem. Lai palielinātu izpratni par šo aizdevumu veidu, aicinām iepazīties ar četriem būtiskiem aspektiem par SMS kredītiem.

 • Droši un uzticami aizdevumi

  Publicitātes foto

  Cik patīkami iegādāties avio biļetes par izdevīgu cenu vai nepieciešamo sadzīves tehniku, kas tieši šobrīd pieejama ar grandiozām atlaidēm! Situācijas, kad mums nepieciešami papildu finanšu līdzekļi, mēdz būt dažādas, taču pie ātro kredītu aizdevēja Vivus.lv, neatkarīgi no tā, kam nepieciešama nauda, aizņemties būs izdevīgi un droši. Vivus.lv piedāvā aizdevumus no 50 līdz 1500 eiro ar atmaksas termiņiem  no viena mēneša līdz diviem gadiem. Aizdevumi no Vivus.lv būs ērts un drošs veids, kā saņemt nepieciešamos naudas līdzekļus neplānotās situācijās.