Vietējās ziņas

 • Ērti un stilīgi mokasīni vīriešiem

  Publicitātes foto

  Ja esi klasiskā stila piekritējs un meklē ērtus un stilīgus brīvā laika apavus, tad mokasīni pilnīgi noteikti būs īstā izvēle. Mokasīni nav piemēroti ilgstošām pastaigām pa cietu segumu, bet lieliski derēs vieglai atpūtai un izbraucieniem ar auto. Šie apavi ir ērti un eleganti, ļaujot ikvienam vīrietim justies 100% pārliecinātam par sevi. Mokasīni vīriešiem – vasaras apavi numur viens gan vasaras sezonā Latvijā, gan ceļojumos! 

 • Risinājums negaidītām situācijām

  Foto: Pixabay.com

  Ikvienam dzīvē var gadīties situācijas, ko nespējam kontrolēt – salūzusi sadzīves tehnika, steidzami nepieciešama medicīniskā palīdzība vai citi neparedzēti rēķini –, ātrais kredīts nodrošinās iespēju nepazaudēt pamatu zem kājām.

 • Populāri īstermiņa finanšu pakalpojumi

  Foto: Pixabay.com

  Ātrie kredīti šobrīd ir vieni no populārākajiem īstermiņa finanšu pakalpojumiem. Uzzini par tiem vairāk, izlasot šo rakstu!

 • Kādu kredīta veidu labāk izvēlēties?

  Foto: Pixabay.com

  Neiedziļinoties detaļās, var šķist, ka ātrie kredīti ir ļoti līdzīgi. Taču nesteidzieties noformēt aizdevumu uzreiz. Sākumā padomājiet, kāds kredīta veids būs atbilstošs Jūsu situācijai. 

 • Kredīti neparedzētiem gadījumiem

  Foto: Pixabay.com

  Pats svarīgākais, kas jāņem vērā pirms aizņemšanās ir tas, ka īstermiņa aizdevums ir paredzēts tikai īslaicīgu, neparedzētu finanšu problēmu risināšanai.

 • 1a.lv – interneta veikals, kas parūpējas par katru klientu

  Publicitātes foto

  Kāpēc tērēt stundas un spēkus lielveikalu ķemmēšanā, ja visu sev nepieciešamo var atrast sēžot dīvāna mīkstākajā spilvenā? Interneta veikali ir lieliska izdevība ērti pārskatīt un salīdzināt vairākus ražotājus, preces un piedāvājumus! 

 • Mūsdienīgs kredīts internetā

  Foto: Pixabay.com

  Dzīves ritms šobrīd ir ļoti dinamisks, tādēļ arī neplānoti tēriņi nav nekas neparasts. Ne vienmēr visiem pieejami iekrājumi, tādēļ jāmeklē citas alternatīvas. Ja naudas līdzekļi nepieciešami steidzami, labs risinājums var būt ātrais kredīts. 

 • Krēslu noma – lielisks risinājums pasākumam ar lielu viesu skaitu

  Publicitātes foto

  Noderīgs un piemērots serviss ikvienam pasākumam ir krēslu noma, lai nodrošinātu viesu komfortu un ērtības, kā arī pasākuma organizatoriem atvieglotu sagatavošanās darbus. Krēsliem ir jābūt pasākumam atbilstošam, tādēļ banketiem, sporta spēlēm, mūzikas festivāliem un citiem pasākumiem nepieciešama rūpīga un pārdomāta aprīkojuma izvēle. Krēslu noma ir viens no piedāvājumiem, ko sniedz pasākumu aprīkojuma serviss "Akurāts".

 • Mops grīdas mazgāšanai palīdzēs uzturēt telpas tīras viegli un ērti!

  Publicitātes foto

  Ja meklējat ērtu risinājumu, kas palīdzētu sakopt grīdu Jūsu apsaimniekotajās vai Jums piederošajās telpās, mops grīdas mazgāšanai būs tieši tas, kas vajadzīgs. Kas ir mops un kāpēc tas ir labāks par tik ierastajām grīdas lupatām?

 • Jūsu palīgs grūtos brīžos

  Foto: Pexels.com

  Reizēm dzīvē rodas situācijas, kad ir nepieciešams pēc iespējas ātrāk sagādāt noteikto naudas summu, piemēram, medikamentu iegādei. Ko darīt, ja algas diena būs tikai nākamajā nedēļā?