Afiša

Siguldas Piedzīvojumu Parks TARZĀNS, Sigulda, Peldu 1 (Siguldas pilsētas slēpošanas trase)

Siguldas Piedzīvojumu Parks TARZĀNS, Sigulda, Peldu 1 (Siguldas pilsētas slēpošanas trase)
Siguldas Piedzīvojumu Parks TARZĀNS, Sigulda, Peldu 1 (Siguldas pilsētas slēpošanas trase)
KUR
KAD
Svētdiena, 20. oktobris, 10:00
Siguldas Piedzīvojumu parks „Tarzāns” ir lielākais brīvdabas piedzīvojumu parks Baltijā. Tarzāna parkā ir iekļautas vairākas atrakcijas, kas piemērotas kā ģimenēm ar bērniem, tā adrenalīnu alkstošajiem un savu spēku izaicinātājiem.

Tarzāna Šķēršļu parks sastāv no vairāk kā 130 dažādiem kokos izvietotiem šķēršļiem, kas atrodas līdz pat 20 metrus virs zemes. Oriģinālākie šķēršļi ir divkārtējā olimpiskā sudraba medaļnieka, pasaules čempiona Martina Dukura skeletons sarkanajā trasē, divkārtējā Olimpiskā čempiona Māra Štromberga BMX velosipēds melnajā trasē un trīskārtējo Olimpisko medaļnieku brāļu Šicu kamanas spēka trasē. Romantiķiem izveidota 1.5km gara Tiroliešu nobraucienu trase, bet bērniem no 3g.v. izveidots Bērnu šķēršļu parks.

Siguldas Rodeļu trase ir izvietota uz vienas no stāvākajām nogāzēm Latvijā. Trase darbojas uz amerikāņu kalniņu principa un ļauj attīstīt ātrumu līdz pat 40km/h, ko katrs var ierobežot ar bremzes rokturi. Krēslu pacēlājs ir pirmais un modernākais Baltijā.

Tarzāna Piedzīvojumu parka atrakcijas - Milzu šūpoles, Džungļu kāpiens, Džungļu lēciens katapulta, trakais rotors, loka šaušana, brīvdabas pneimatiskā un peintbola šautuve, velokarti un ģimenes velomobīļi ar maršrutiem pa Siguldu, kā arī dažādas bērnu aktivitātes - Tarzāna bērnu šķēršļu parks, bērnu autoskola un bērnu ekskavatori, piepūšamā atrakcija „Dino parks”, gumijlēkšanas batuti, kameršļūkšanu, bērnu velokarti un bērniem jauna elektrokartingu trase!

Parkā iespējams izmantot piknika galdus un kafejnīcu, kā arī lapeni un piknika galdu ar jumtu grilēšanai.

Bērnu elektrokartingu trase (tas vairs nav jaunums), un šogad jauns Batutu parks,bērniem Safari parks un Elektro Velokarti.

Papildus informācija: http://www.tarzans.lv

Pirkt biļeti: