Afiša

Jaunā gada sagaidīšanas pasākums Siguldā

Jaunā gada sagaidīšanas pasākums Siguldā
Jaunā gada sagaidīšanas pasākums Siguldā
KUR
KAD
Svētdiena, 31. decembris, 2017 23:30

Vecgada vakarā, 31.decembrī, aicinām novadniekus un viesus Siguldas dzelzceļa stacijas laukumā uz kopīgu 2018.gada sagaidīšanu.

No plkst.23.30 skanēs mūzika un fotogrāfijās varēs aplūkot aizvadītā gada aizraujošākos mirkļus. Īsi pirms pusnakts klātesošos uzrunās Siguldas novada pašvaldības domes priekšsēdētājs Uģis Mitrevics, savukārt gadumijā visus priecēs krāšņa uguņošana. Klātesošie tiks cienāti ar tradicionālo svētku torti.

Ieeja – bez maksas.

Uzmanību, satiksmes ierobežojumi!

Pasākuma apmeklētāju drošībai no 31.decembra plkst.23.00 līdz 1.janvāra plkst.2.00 tiks slēgta satiksme Ausekļa ielā posmā no Pils līdz Raiņa ielai. Savukārt no plkst.23.30 līdz 00.30 satiksme tiks slēgta šādos ielu posmos:

  • Ausekļa ielā no Krišjāņa Valdemāra līdz Blaumaņa ielai;

  • Pils ielā no Ausekļa līdz Šveices ielai;

  • Raiņa ielā no Ausekļa līdz Oskara Kalpaka ielai;

  • Parka ielā no Ausekļa līdz Ata Kronvalda ielai.

Gājējiem no plkst.23.58 uguņošanas laikā tiks slēgts Ausekļa ielas posms no Raiņa līdz Blaumaņa ielai.

Ņemot vērā ierobežojumus, aicinām uz pasākumu doties savlaicīgi!

Atgādinām, ka Siguldas novada sabiedriskās vietās saskaņā ar saistošajiem noteikumiem Nr.11 „Siguldas novada sabiedriskās kārtības noteikumi” aizliegts lietot dažāda veida pirotehniskās ierīces, izņemot ar Siguldas novada pašvaldību saskaņotos gadījumos un speciāli tam norādītās vietās.

Tiem, kuri pasākumu vēlas iemūžināt fotogrāfijās vai video, atgādinām, ka bezpilota lidaparātu jeb dronu izmantošana virs publisku pasākumu norises vietām ir jāsaskaņo ar organizatoriem.