BK "Valmiera" neveiksmju sērija turpinās

Papildināta visa ziņa un pievienots video sižets

Sestdien, 6.decembrī, "Aldaris" Latvijas Basketbola līgas spēlē "BK Valmiera" neizdevās apturēt "Jūrmala/Fēnikss" uzvaru sēriju, piedzīvojot neveiksmi ar 65:73, pilsētas informācijas portālu Valmiera24.lv informēja basketbola kluba pārstāvis.

Valmieriešu rindās rezultatīvu spēli izdevās aizvadīt Dāvim Rozītim, tomēr viņa 18 gūtie punkti nepalīdzēja komandai izvairīties no zaudējuma.

Spēles sākumā ar ātriem gūtiem punktiem vadībā izdevās izvirzīties "Jūrmala/Fēnikss" basketbolistiem, bet Bo Spensers ar sešiem gūtiem pēc kārtas ceturtā ceturkšņa izskaņā ļāva vadībā izvirzīties mājiniekiem. Tomēr pirmās desmit minūtes noslēdzās ar neizšķirtu rezultātu 17:17. Otrās ceturtdaļas sākumā Dāvis Rozītis pirmo reiz spēlējot "BK Valmiera" sastāvā izpildīja trīs punktu metienu, kuru arī realizēja. Neskatoties uz to vidzemniekiem neizdevās saglabāt vadību un jūrmalnieki pamazām sāka audzēt pārsvaru. Otrā puslaika izskaņā veicot izrāvienu "Jūrmala/Fēniks" nostādīja mājiniekus iedzinējos ar 30:40.

Trešā ceturkšņa vidū mājinieku deficīts bija sasniedzis -16, bet Dāvis Rozītis un Māris Ziediņš atgrieza rezultāta starpību zem desmit punktiem. Noslēdzošo grozu trešajā ceturksnī guva Mārtiņš Vīņauds pirms izšķirošā ceturkšņa pietuvojoties līdz 49:56. Ceturto ceturtdaļu ar precīzu trejaci uzsāka Bo Spensers, tomēr uz katru valmieriešu mēģinājumu apdraudēt "Jūrmala/Fēnikss" vadību, viesi atbildēja ar gūtiem punktiem. Ceturkšņa vidū Matīss Rudmiezis guva piecus punktus, bet Rozītis samazināja starpību līdz minimumam.

Spēles pēdējās četrās minūtēs mājiniekiem neizdevās gūt punktus un "Jūrmala/Fēnikss" pagarināja uzvaru sēriju līdz astoņām spēlēm. Ar rezultātu 65:73 valmierieši piedzīvoja ceturto zaudējumu pēc kārtas LBL turnīrā.

"BK Valmiera" – "Jūrmala/Fēnikss" 65:73 (17:17, 13:23, 19:16, 16:17).
Valmiera: Rozītis 18, Dārgais 13, Spensers 12, Ziediņš 7 (8 atl.b.), Rudmiezis 5, Iļjins 4, Vīņauds 2, Elksnis 2, Hērts 2, Apsītis.
Jūrmala: Mediss 20, Laksa 15 (8 atl.b.), Mednis 12 (7 atl.b.), Jonāts 12 (7 atl.b.), Jeromanovs 4, Gromovs 4, Ausējs 3, Dilevka 2, Pinete 1, Rozenbergs, Čoders.

Sportacentrs.com video sižets: Rozītis: "Kļūdas bija visiem, zaudējām kā komanda"